Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még valaha párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valaha párkapcsolatom felépülő alkoholistaként?

Figyelt kérdés
Előző héten jöttem ki 3 hónapos bent fekvős terápiáról. Jelenleg 3 és fél hónapja nem fogyasztottam alkoholt. Tudom, hogy jelenleg nem ez az elsődleges számomra, de rettentő magányos vagyok. Az életem jelenleg nullán van. Minden értelemben. Fogalmam sincs, hogy 35 évesen hogyan tudom innen újrakezdeni az életem. Találhatok-e olyan nőt, aki így is elfogad vagy örökre lemondhatok a boldogságról? Jelenleg semmim nincs. Kvázi mindenem elherdáltam. Azt már tudom, hogy mit kell tennem, hogy ne igyak, de az még önmagában kevés egy teljes élethez... 35/f

márc. 23. 18:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
9# Azt a kommentet mutogatni lehetne, amikor a férfiak arról rinyálnak, hogy az ő lelkivilágukkal senki nem foglalkozik, a csúnya nők csak alázzák őket mindig. Ja hát egy épülő alkoholistának inkább alkoholt kínálni, mert úgyse lehet neki jobb, az semmi. :) Ha férfi rúg férfibe, azt szabad, csak a nők ne legyenek már olyan gonik, hogy nem ismerkednek akárkivel. :(
márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

Saját erőből szálltam ki több éves, mindennapi ivásból... 8 hónappal később megismertem a menyasszonyomat.

Mindent lehet, de ehhez óvni kell a józanságot.

38 / F

márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
márc. 23. 20:05
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
Hasonló sorsú nővel támogassátok egymást?..
márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%

"Ha felépülő vagy, miért ne lehetne?"



Balazska eleg lassan epul. Olyan, mint a 4-es metro :)



39F incel

márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

“Ha közben esetleg magától elkezd valami alakulni”:


Ha 2014 -ben a hard difficulty párkapcsolati piacon nem alakultak magától meg máshogy se, ami akkor alkoholizmushoz vezetett.. nem értem hogy kezdene el alakulni a lezárások utáni 2024 -es impossible difficulty piacon.

márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de három hónap az semmi.


Majd amikor 1-2 ÉVE nem ittál, akkor mondhatod, hogy felépülő alkoholista vagy, egylőre csak voltál egy elvonón, ami általában nem sokat jelent.


Tudom, volt alkoholista a családban 4 is, végigjártuk velük az utat, ebből 3-an visszaestek egyéven belül, és azóta is isznak, a negyedik 4 éve nem iszik.

márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
*17! Értem és köszönöm őszinte válaszod. Nekem ez a három hónap is nagy eredmény. Ugyanakkor teljesen megértem az általad vázolt álláspontot! Napról napra haladva, egyszer talán összejön nekem is 1-2 év, viszont belegondolni is szörnyű, hogy akár évekig egyedül maradhatok...
márc. 24. 11:03
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

“viszont belegondolni is szörnyű, hogy akár évekig egyedül maradhatok...”:


Jelenleg egy feminizmus által irányított világban élünk az internet okozta negyedik ipari forradalom után. Ha nem változik valami politikai/társadalmi szinten, hosszú távon a legtöbb férfira ez vár. Nem évekig lesznek egyedül, hanem egy életen át. A tény, hogy alkohlista lettél, azt mutatja hogy nem vagy benne abban a kisebbségben, aki a kivételt képezi majd — gondolom nem volt sikeres a húszonéves korod csajozásban.


Ha ez megnyugtat, még mindig jobb lesz neked, mint azoknak a barátaidnak, akik 30 éves koruk környékén házasodtak. Ők nem csak egyedül lesznek, de az állam el fogja venni a gyereküket, kilakoltatja őket és mellé fizetniük kell 50 -60 éves korukig a gyerektartást is.

márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19 xddddd
márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!