Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek egy aknés lánnyal?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem tizenéves fiúkhoz, hanem férfiakhoz szól.


23 éves vagyok és el vagyok keseredve. Sajnos az utóbbi pár hónapban az arcom hihetetlenül aknés lett. Mindennap rakok rá egy csomó alapozót, de néha így is látszik azért.

Az ok igazából annyi, hogy egészségügyi okok miatt abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését, és sajnos hiába küzdök az akné ellen, most még kamaszkoromnál is rosszabb állapotban van.


A párommal kb. 1 éve szakítottunk, és azóta voltak próbálkozások, de valahogy nem voltam még készen. Most pedig mikor nyitott lennék egy kapcsolatra történik ez az arcommal, ami miatt ismerkedni sem igazán merek.


Ezért érdekelne, hogy ti férfiak mennyire találnátok taszítónak, ha egy lány egy aktuális szakaszban csúnya arcbőrrel rendelkezik?



márc. 24. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Le se szarják a ferfiak. Vékony legyel, es rendeld alá magad... nyert ügyed lesz. Minél butabb vagy, annál jobb
márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp fordulj orvoshoz, mert tönkretesz mentálisan és egyre rosszabb lesz, hiába kened magadra a fél rossmant, csak pénzkidobás. Tapasztalat. És nem, nem múlik el magától. Már a családomhoz sem szívesen megyek, az meg teljesen kizárt hogy ott aludjak valahol, nemhogy pasim legyen. Jön a nyár, folyik majd le a sminkem, már most ezen stresszelek. Ha van pénzed menj magánba, ha nincs akkor minél előbb kérj időpontot mert baromi hosszú a várólista.
márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Elég ha vékony a testalkatod , rögtön alád akarják verni
márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

El ne hidd, hogy elég a vékony testalkat! Az enyém is az. Egyrészt ehhez az esetek többségében kis mell és fenék társul, ami nem épp szexi. Másrészt az arc attól még ugyanúgy szem előtt van mindig, nyilván nem állhat az egész nap és élet abból, hogy hátulról, kutyában tolnak...

Egyébként 30+ vagyok kamaszkoromtól a mai napig ilyen bőrrel (+rosacea), nekem IR és PCOS okozza, esetleg ennek tüneteit "nyomhatta el" nálad a fogamzásgátló, ha van rá kapacitásod, egy kivizsgálást megér.

márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
2-es válaszolóval egyetértek.Annó nekem is nagyon csúnyán aknés volt az arcom, emiatt egyáltalán nem volt önbizalmam. Privát bőrgyógyászhoz mentem, aki írt fel rá gyógyszert amit fél évig kellett szedni, és teljesen eltűnt a probléma.A gyógyszer amúgy elég erős, havonta kellett vérvétel, fényre, szoliba nem lehet vele nagyon menni, így inkább ősszel szokták indítani a kúrát, nem is olcsó,de nekem minden pénzt megért. Persze biztos van olyan, aki elgfogad így is, de a saját önértékelésed érdekében mindenképp orvoshoz mennék!
márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5, a Roaccutan volt? Az elég gyilkos :(

Még ami az IR+PCOS mellé eszembe jut, szintén saját érintettségből fakadóan, az a táplálékintolerancia. Tehát nem feltétlenül allergia! Foodtest jól kihoz mindent, az már más kérdés, hogy mire mész vele, mert az is élhetetlen, ha adott esetben kb. semmit nem ehetnél, mint én...

márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 Sotret volt a neve a gyógyszernek, de ennek már kb 15 éve, lehet azóta más lett.Meg mellé volt valami szesz is,amit használni kellett. Hát valóban nem a legjobb dolog az ilyen erős gyógyszer, de azt gondolom, orvosi utasítás betartása mellett, ez bizony tényleg segít. Nekem azóta nincs probléma a bőrömmel.
márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 shortcel165 ***** válasza:

Igen, ha kedves és okos vagy.


Egy magamfajta értelmes férfinek ez sokkal többet számít a külsőségeknél.

márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendszeres nemi élet, /maszti/ a hormonok rendbe jönnek, újra szép lesz a bőröd, szoli, napozás.
márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!