Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek csúnya lánnyal? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Csak az, amelyiknek nem jut jobb. Nyilván azért, mert a semminél az is több, ráadásul kénytelen sok mindent eltűrni és megtenni (=kompenzálni), mert nagyon nem olyan helyzetben van, mint egy szép nő...
2020. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Kinek mi a csúnya?

És mennyire?

Lehet, hogy az a csúnya lány sokkal jobb társ, mint bárki más. Akkor kit válasszak? Azt, aki gyönyörű, de feleannyira sem szeretem? Vagy inkább őt? Nekem egyértelmű a válasz.

2020. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt így nem lehet leegyszerűsíteni.
2020. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha összeragadnánk egy lakatlan szigeten... 🤔🤔🤔 attól függ mennyire csúnya. Ááhhh... nem. Kizárt. Ennek semmi értelme.
2020. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Olyan lánnyal aki szerintem csúnya, semmiképpen nem jönnék össze. Mások véleménye meg nem érdekel ilyen téren.
2020. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

#1 kihagytad, a szerencsétlen pasi ha végre beteheti valakinek már örűl

#2 van az vicc,hogy egy veder sz*rt egyedűl vagy a közös tortából egy szeletet ennél e meg inkább?

Kérdező! Valahogy a nagyin csúnya lányoknak egyszer csak lesz párjuk,vissza utalok a válaszom elejére.

Még az átlag alatti pasik közt sok az agglegény...

Mondjuk egy pasi nagyobb eséllyel impotens mint egy nő frigid.

2020. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem sok férfinak kell csúnyább nő. Legalább is én tényleg ronda vagyok, mások véleménye szerint is (photofeeleren 2,8 pontot kaptam a 10-ből) és még a kevésbé előnytelen külsejű férfiaknak sem kellek soha.
2020. máj. 27. 21:55
 8/18 A kérdező kommentje:
A bátyám mondja mindig rám, hogy előbb-utóbb a sz*r is megtalálja a lapátját. De a kevésbé helyes fiúk is csak a szép lányokra hajtanak.
2020. máj. 27. 22:05
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen,mert ha belül szép az számomra mindent felül ír.
2020. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha számomra csúnya nem. Lehet relatíve csúnya, ha engem vonz, de ha nekem nem jön be egyáltalán akkor nem.
2020. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!