Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 450 ezer forintos fizetés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

450 ezer forintos fizetés és egy örökölt családi ház birtokában egy 31 éves férfi már jó eséllyel indul, ha családot szeretne alapítani egy fiatal (25-30 ), csinos lánnyal?

Figyelt kérdés
márc. 24. 15:09
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
9%

Milyen magas vagy ? Hány kg? Autó is van? A házban egyedül élsz? Mióta? A ház valami faluban van vagy Budapesten?


Szívesen

márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
29%
3as múltkor még azt írtátok a blackpill pajtásokkal hogy nettó 1millio a minimum. Mi van veletek?:D
márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
16%
450 nem túl sok. Milyen ház, mennyit ér, hol van? Te diplomás vagy? Hány cm/kg?
márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
14%
Ha te is csinos vagy, akkor jó esélyed van. De ha ronda vagy, a kutyának sem fogsz kelleni.
márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de egy ilyen hülye kérdést, ha szimpatikus vagy egy nőnek és vágyik rád, akkor nem azt fogja nézni, hogy mid van. Amikor megismertem a párom, épp akkora szarban volt, hogy egy szobát bérelt. Eltelt öt év, és együtt vettünk házat, haladunk ketten előre. Olyan nőt keress aki nem azt nézi, hogy a saját házadban lakhat és a fizudbòl kényelmesen élhet, hanem olyat, aki hozzá tesz az életedhez.
márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

"Olyan nőt keress aki nem azt nézi, hogy a saját házadban lakhat és a fizudbòl kényelmesen élhet"


Nekem nem baj, ha egy hagyományos férfi szerepkört hozok, azaz én vagyok a család fenntartója és a fő kenyérkereső.

márc. 24. 17:12
 17/53 anonim ***** válasza:
16%
450 el nem tudsz kitartani egy nőt meg egy gyereket. 2x ennyi is kevés lenne hozzá!
márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
84%

Kizárt, hogy találsz még olyan 25-30 közötti nőt aki a hagyományos családmodellt szeretné.

Eléggé kiszolgáltatott helyzet ha jobban belegondolsz.

márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
16%
meg mennyit robotolsz azért a 450-ért, az sem mindegy mennyi életed van mellette mert időt is szánni kell egy nőre
márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
17%
14: Ha csinos lenne, nem itt nyígna csajért. A szokásos incel rapli. Az 450 is 250 inkább.
márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!