Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 450 ezer forintos fizetés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

450 ezer forintos fizetés és egy örökölt családi ház birtokában egy 31 éves férfi már jó eséllyel indul, ha családot szeretne alapítani egy fiatal (25-30 ), csinos lánnyal?

Figyelt kérdés
márc. 24. 15:09
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
25%
Az jó ha van házad,mondjuk kérdés milyen állapotban van? 450ezer azért nem túl sok, egymagad eléldegelnél belőle, de családhoz szerintem szűkös
ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
74%
41: Azért ez költői túlzás. A másik is kb ugyanennyit keresne, 900ból nehogymár ne éljetek meg havonta ketten úgy, hogy nincsen lakbér sem :D
ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim válasza:
35%
Akkor igen,de úgy vettem ki a válaszokból hogy a kérdező kb ebből el akarja tartani a csinos fiatal barátnőjét
ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
75%

El akarod tartani?

Egy finom vacsora, egy virág, parfüm , meglepetések kitelnek belőle?

Mert h mindegy mennyit keresel, ha sajnálod rá a mozibelépő árát….

máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 NTBS ***** válasza:
23%

Ez egyénfüggő.

Van olyan hölgy, akinek kevés lesz. És van, akinek bőven elég.

Hidd el nem csak ezen múlik. Gyakorlati tapasztalat.

máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
30%
ha atlagos legalabb kinezetre akkor szerintem igen. f
máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
13%

Kevés


26/N

máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

#47


Ezen mi olyan kevés kifejtenéd?

máj. 7. 09:45
 49/53 anonim ***** válasza:
Egy családi házat fenntartani brutál költség. Elromlik ez, az, kertet rendben kell tartani, ilyen gép kell, olyan gép…szerintem 450 ezer forintból ezt nem lehet úgy megoldani, hogy mellette jó életszínvonalat tarts fenn + gyereket is eltarts meg a feleségnek is kipótold a kieső részt, amíg csak gyedet kap.
máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Nem, ettől még ugyan az az unalmas csávó vagy, aki eddig is voltál.
máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!