Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan gyakori manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyakori manapság hogy a csóró kövér csúnya férfiak vékony csinos nökkel vannak ennyire nincsen a nőknek igényei sportos férfira?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol ezt látom ismerőseim között, kollégáim között, barátaim között, nem nagyon értem ennek az okát de egyre jobban kezd ez elterjedni
márc. 24. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Van vonzalom is a világon. Én vékony vagyok és csinosnak számítok, az én párom mackósabb testalkatú és imádom. Lehet ezt is vonzónak látni, nekem pl a sportos fickók nem jönnek be, nem tudom miért. Kinek mi. A vonzódást nem lehet megmagyarázni, ez vagy van vagy nincs.
márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Haha


Nem tudjuk hol élsz!!! De a valóságban pont hogy minden nőnek ezek a gyerek testű 65-75 kg-os , magas sracok kellenek. Egy hétköznapi 80 - 90 évekbeli akciófilmsztárra (aki mondjuk 85-95 kg volt izommal ) arra is azt mondjàk dagadt.

márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Létezik ilyen, és az ilyen dolgok remekül példázza azt, hogy az incelkéknek a jelleme a szar és nem kell más kifogást keresni, hogy miért nem áll le velük egy nő sem. :D
márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Én meg ismerek olyat aki jóképű és én is szakitottam vele, meg előttem a többi nő is elhagyta.

Magas is volt….

Úgyhogy valóban kamu az incelek állitása miszerint nem ők nem elég magasak, nem elég gazdagok, nem elég jóképűek.

Nem ezeken múlik.

Hanem a viselkedésen .

márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Hogy nektek semmi nem jó... Megszámlálhatatlan olyan kerdes van, hogy a ronda dagadt pasi miert nem kell a csinos nőknek, neked meg az a bajod hogy soknak mégis kell.

Es még a nőknek nehéz a kedvében járni...

márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Pénz….
márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
ez kizárt dolog vagy van pénz, vagy olyan mackósan kövérek csak
márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerű: egyre több az elhízott férfi. Sok nőnek egyszerűen nem jut jobb.
márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ocsmány pasik vehetnek körbe.
márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Én pl vékony vsgyok, (genetika+sport+egeszseges étkezés) férjem mackós, és imádom! Mindent megtesz értünk, a családja az első, gondoskodik rólunk mindenhogyan, nem vágja a pofamba, hogy ő keresi a több penzt, vagy veszi semmibe az itthon elvégzett munkámat. Nem érdekel, hány sportos pasi csorgatja rám a nyalat a konditeremben, nem indulok be rájuk.... A fent leírt tulajdonságokat ezerszer többre értékelem...és így szexuálisan is vonzóvá válik a férjem.
márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!