Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire félre érthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félre érthető a kommunikációm ?

Figyelt kérdés

Számomra furcsa amikor egy srácnak tetszem és féltékeny lesz, ezért vissza húzódik.


Rólam tudni kell, hogy szeretek "idegen" emberekkel beszélgetni, hülyéskedni, valamiért ugyanakkor ezt félre értik sokan!


Pedig tényleg ha nekem megtetszik valaki akkor nem csalnám meg, semmi ilyesmi!


Számomra ezek csak poénok!


Tegnap például egy másik sráccal nevetgéltem erre, aki tényleges szimpatikus alig szólt hozzám. Csupán segítettem a srácnak mert próbált beilleszkedni, csinálni a dolgát.


Egyszerűen nem értem 😅



márc. 25. 11:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok éretlen, szimplán a mai férfiak többsége töketlen!


Nem vagyok könnyűvérű csak szeretek beszélgetni, segíteni másoknak!


Sok pasinak inkább az önbizalmával vannak problémák!

márc. 25. 12:26
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy olyan lányismerősöm, hogy párja van és mégis incselkedik a férfiakkal, nem szexről beszélget velük szó szerint vagy hagyja magát érintgetni, de egófényezésre használja őket. Láttam, hallottam milyen kétértelmű megjegyzéseket ejt ki a száján és milyen szemekkel néz a férfiakra. Mondtam is neki míg amikor barátnők voltunk, hogy talán egy kicsit nem ártana visszavenni mert már pletykálnak róla mekkora ringyó és megharagudott rám, hogy én milyen irigy vagyok rá.

Azóta csak néha beszélünk, nem okult a pletykákból, nem érdekli őt. Kérdés miért nem és a párja miért viseli el.

márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

#11


Ezt jól látod, pont ezért "olaj a tűzre" ha te ennyire nyitott vagy egyszerre több/más férfiakra is.

márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Ha neked tetszik, akkor nem játszmázni kéne, hanem tudtára adni, főleg hogy te ennyire bátor vagy...
márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Dehogy fogdosok én senkit!


Én csak ahhoz szeretek hozzá érni aki tényleg sokat jelent nekem!


Szeretnék segíteni az önbizalomhiányos pasinak, de ennek csak az lesz a vége, hogy szépen lassan megfolytanak!


Ezzel a bizalmatlansággal, meg kihúzzák a gyufát a töketlenkedéssel!


És oké megérintem, bátorítom, de ha egyszer egy randira nem képes elhívni ? Akkor mit tartogassam magam ? Próbálkozom, de ne keljen már helyettük mindent nekem csinálni !

márc. 25. 12:33
 16/23 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy te koedukált oktatásba jártál, ők meg nem?...
márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akard a megmentőt játszani, mert te fogsz rosszul járni. Persze, elméletben ahogy talán elképzelted, lehet jónak tűnik, hogy majd te leszel az önbizalom hiányos sérült férfi megmentője, de a valóság általában az, hogy a saját szarságait át fogja rád is ragasztani és hiába leszel mellette.. ha elmersz valahova menni bulizni vagy ilyesmi akkor majd jön a féltékenykedés meg az, hogy megaláz.
márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem próbál odajönni hozzád, téged ez meg zavar, akkor felejtsd el, ennyi. Pitiéner dologból csinálsz elefántot. Keress olyat, aki hasonló természetű, mint te.
márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%
Gyere, meghívlak egy sütire és közben kibeszélheted magad. :D
márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én ismerek pár ilyen csajt, akik természetüknél fogva ilyenek mint a kérdező, és nekik az a természetes ha folyton a különböző pasasokon lógnak. S azt képzelik az ilyenek (mint a kérdező) hogy amíg nem szexel ezekkel a pasasokkal addig teljesen rendben van így. Nos nem egészen

Abból indulnak ki sokan hogy az ugyanilyen természetű férfiakat nem szokták megvetni, sőt kifejezetten vonzó a nők szemében a háremtartó csajozógép.

Egy ilyen természetű nőt azonban másképpen ítélnek meg a férfiak, még akkor is ha esetleg tényleg hűséges lenne szexuális téren.

Ha csak megdugni akarnák az illetőt akkor nem fogja őket zavarni hogy az illető nő csapodár és flörtmániás. Ha viszont egy férfi rendes párkapcsolatot keres, akkor igenis le fogja nézni, sőt meg fog undorodni az ilyen nőktől, mert azt látja hogy a nő mindenki barátnője, egy normális férfi véletlenül sem akar maga mellé egy nőt aki mindenki barátnője, ez egy rémálom kapcsolat lenne.

Szégyenteljes és visszataszító ez minden jóérzésű férfi számára, persze ha nem akar a nőtöl komolyabbat akkor nem fog számítani neki.

Nem tanácsolom hogy változz meg kérdező, mert nyilván ilyen az alaptermészeted. Ehelyett azt mondom hagyd békén a srácot, mindkettőtök érdekében!

Elástad magadat, nincs többet esélyed nála.

Keress inkább olyan srácot aki nyitott kapcsolatban gondolkodik, őt nem fogja zavarni ha össze-vissza flörtölgetsz!

Neked egy ilyen kapcsolat való, nem komoly párkapcsolat

márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!