Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is úgy érzi, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi, hogy az ellenkező nem túl zárkózott ahhoz, hogy személyesen is lehessen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Férfiként online nem tűnik valami hatékonynak, unalmasak a beszélgetések és/vagy nem írnak vissza + nem vagyok valami jó az írásos kommunikációban sem szerintem. Pedig van azért matchem is, lájkok is (attól függ melyik társkereső, de ilyen 30-40-re kell gondolni), de randim 2 db volt eddig összesen, már kb 2 éve aktívan keresek társat komoly kapcsolatra. Ha ez számít 24 éves vagyok.


Viszont az a baj, személyesen nem nagyon tudom mivel megszólítani a nekem tetsző nőket, max ha amúgy is van valami alá-fölé rendeltségi viszony, pl pultos, a csajszi aki az autósiskolában ahova járok intézi a papírmunkát stb. És azért tegyük azt hozzá, hogy ebben az esetben is szerintem kényszerből beszélget velem, mint ahogy más férfiakkal is.


Hogyan lenne érdemes? Kinézek valakit mondjuk munkahelyen, konditeremben stb és apránként? Mit mondjak, amivel nem tud lerázni azonnal? Nem vagyok talán szimpatikus? Nem tudom, hogy a női oldalon mik a tapasztalatok vagy egyáltalán akarják-e, hogy megszólítsák őket... Valahogy mindig úgy tűnik nekem, hogy nem alkalmas most a dolog.



dec. 8. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a tapasztalatom, hogy online elég jól tudtam ismerkedni 21-30 éves koromig (most vagyok 30). Néha sajnos túl jól is, ami azt jelenti, hogy többekkel beszélgettem, volt akivel csak beszélgetést terveztem, de több is lett.


Élőben meg általában nem ismerkedem, de voltak elég szép csajok akik konkrétan hetekig adtak elég egyértelmű jelzéseket, hogy vevők lennének ismerkedésre.


Ez a leszólítás dolog lehet konkrét ismerkedés, de lehet sima beszélgetés kezdeményezés is. Nálam konkrétan volt olyan csaj akivel azért beszélgettem csomót, mert késett a HÉV és így elegyedtünk szóba.

dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Mondjuk lehet, hogy ha nem nemeket, hanem személyeket néznél, értelmesebb lenne a hozzáállásod.

dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Akit én megszólítok, örül mindig.
dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Jól látod a dolgokat, nagyon kevés az az alkalom amikor egy nő nyitott az ismerkedésre csak úgy. Sajnos a megoldást nem tudom, az ilyen dolgok szinte csak véletlenek összjátéka folytán alakulhatnak ki. Szerencsére a kérdésedből úgy tűnik nagyon magas érzelmi intelligenciával rendelkező férfi vagy úgyhogy előbb utóbb biztosan meg fogod találni a társadat.
dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen. Sajnos igen.

A nők örökre bezárták, lelakatolták az ismerkedés ajtaját.

A kulcsàt pedig a Csendes Óceánba dobták, hogy véletlenül se tudja megtalálni senki.

dec. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
86%
Főleg az ismerkedési lehetőségek vannak kinyírva. Ezért van az, hogy ha valaki nem az iskolai évei alatt, vagy véletlenül valamelyik munkahelyén ismer meg valakit, akkor marad a csodavárás. Idegenekkel teljesen véletlenszerűen régen sem nagyon volt összeismerkedősdi, de volt egy rakás mára megszűnt esemény és hagyomány, ami erre szolgált. Nem volt ám minden rossz abban, hogy az élet sok területe szigorúbban szabályozott volt, mint ma. De hát azt gondoljuk, hogy okosabbak lettünk a természetnél és mindenki másnál, csak hirtelen azon kapjuk magunkat, hogy az életterünket a "primitívek" szép lassan elfoglalják.
dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Ne gondold túl nagyon. Ha jó pali vagy, akkor a nők most is nyitottak, szinte bárhol. Ha nem, akkor meg sehol sem.


Mondok egy példát: én teljesen megborotválkozva elég fosul nézek ki, a nők rám se néznek, vagy fintorognak, és ha olyankor leszólítom valamelyiket, akkor 10-ből 10 illedelmesen ugyan, de elhajt, zárkózottak, nem beszélgetnek, stb., vagy csak úgy kényszeresen, ahogy te is írtad.

Viszont egy kis borosta (4-5 napos) annyira megváltoztatja az arcomat, hogy még a nők szólítanak szinte le (boltban, kúton, rendelőben, stb. - ezek megtörtént esetek), valamint még jó párnál látszik, hogy ha odamennék, 100% lehetne esélyem.


Persze az is igaz, amit te mondasz: az emberek zárkózottabbak lettek, óvatosabbak, stb...de ha elég jól nézel ki, akkor most is vannak ugyanolyan lehetőségek. Ha nincsenek, nem tapasztalod, akkor azt jelenti, hogy nem nézel ki elég jól. Ezt nem bántásból. Ez az igazság, a többi csak önmagadnak való belemagyarázás.

dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!