Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es nőket, férfiakat leörege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nőket, férfiakat leöregezni tényleg túlzás?

Figyelt kérdés

Két vélemény áll szemben egymással, hogy a 40-es öregpapák és öregmamák komolyan mit akarnak még ismerkedni, a másik meg az hogy normális e az aki ezt mondja.


Melyiknek van igaza?



márc. 26. 20:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
78%

Miért evidencia, hogy egy 40 éves 20 évessel akarna ismerkedni? Én nem nagyon találkoztam ilyennel a környezetemben, elenyésző az ilyen párok száma, összesen 2-t tudok, őket is csak hírből ismerem.

Általában mindenki a korosztályával él.

márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy párkeresési szempontból mondja vki az illetőt öregnek, ill. ha igen, milyen korban, vagy egyáltalán. 20 éves, ha azt mondja,

2hozzám képest a 40es, aki megpróbál felcsípni, öreg", teljesen oké, ha az 50es mondja rá, enyhén szólva röhejes. Ha vki azt mondja egy 40esről, hogy ne üljön be az iskolapadba, ne tanuljon motorozni stb., mert már öreg, az nevetséges és gonosz.

márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
69%

Bármikor lehetsz szerelmes, nem korhoz kötött.

Egy 40-es ember még él legalább 20-30 évet, miért is kéne egyedül élnie? Simán lehet ismerkedni, persze a saját korosztályával.

Tiniként én is öregnek tartottam a 40-eseket, de soha nem gondoltam, hogy nekik már nem kell párkapcsolat.

márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 40 leszek, magamra egyáltalán nem tekintek öregként, ezzel együtt egyenrangúnak tekintem a 20 éveseket.


Azt figyeltem meg, hogy így senki nem is érezteti, hogy idősnek gondolna. Az viszont más, ha valaki zsémbes, kötöszködő, okoskodó, kényszeresen az identitásának részeként emlegeti a korát. Na, az aztán boszorkány /vén fasz.

márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
31%
33: azt szerintem ne te akard eldönteni, hogy ki kivel ismerkedhet, mert rohadtul nincs hozzá közödm Ha a 22 éves fiú a 40 éves érett hölggyel, ha a 25 éves lány a 40 éves férfival, hát csinálják! Nagykorúak.
márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

35-ös, én biztosan nem akarom eldönteni, hogy te kivel ismerkedj. Egy biztos, velem ne!

Egyszerűen csak arra céloztam, hogy nem nevetséges, ha egy 40-es ismerkedni akar, nevetséges akkor lesz, ha 20 évesekre hajt.

Ezt korábban már többen kifejtették itt.

Persze előfordulhat, hogy van olyan 20 éves fiú, aki egy negyvenes nővel kikezd, hát egészségére. Én személy szerint nem tartom egészséges dolognak, de nyilván nem bűncselekmény, valóban nagykorúak. Csak azon érdemes elgondolkodni, hogy hosszú távon ez mennyire működőképes. Én biztos nem röhögtetném körbe magam, hogy egy olyan pasival leállok, aki simán lehetne a gyerekem.

Szerintem kezeltesd magad. Bárki, bármit leír ide, azonnal bele kell kötni?

márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!