Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak akik korukhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak akik korukhoz képest jól néznek ki, ők őszintén ennek bármi előnyét érzik?

Figyelt kérdés

Hiszen ennek előnye akkor lenne ha ez miatt fiatalabbakkal tudnának ismerkedni de az nyilvánvalóan úgy sem megy.


A velük egykorú lelakott külsejű emberekkel meg gondolom nem akarnak ismerkedni.



márc. 27. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen ennek előnye akkor lenne ha ez miatt fiatalabbakkal tudnának ismerkedni de az nyilvánvalóan úgy sem megy."


Nem gondolom, hogy ez lenne az egyetlen előnye, az ember saját magáért is nézhet ki jól, nem feltétlenül csak azért, mert ismerkedni akar. Szülőként is lehetnek rá büszkék a gyerekei, ha sportos, fiatalos.

márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki pedofil aki a korához képes fitt testet tud fenntartani.
márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, tudok fiatalabbakkal ismerkedni, de nyilván nem 20 évesek a célcsoportom, de egy 28 körülivel még simán tudok ismerkedni 30-asként. De van egy korombeli férfi ismerősöm, jól néz ki meg amennyire ismerem normális is, haverok voltunk egy időben, ő meg mindig az ilyen 40-es nőkre megy rá, komoly kapcsolat célból, mondjuk azok a 40-esek is úgy néznek ki, hogy nálam is jobban. :D

Szóval lehet előnye ilyen szempontból is, csak nem lesz akkora a merítés, de vannak simán férfiak, nők is, akik szívesen ismerkednek idősebbekkel is, ha amúgy bejön nekik.

De amúgy meg simán csak jó érzés, hogy még nem vagyok ráncos meg ilyesmi.

márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

3


De amúgy meg simán csak jó érzés, hogy még nem vagyok ráncos meg ilyesmi.


Majd leszel 1-3 év múlva 😀

márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
41 éves nő vagyok, nem túl szép, mégis nemrég bepróbálkozott nálam egy 23 éves srác. Lehet nem is zárkózok el a lehetőségtől.
márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4 Nem valószínű, nem olyan a genetikám + nem napozok, ellenben figyelek a bőrömre. :) Anyukám is csak 40 felett kezdett ráncosodni. Ettől függetlenül nem rettegek az öregedéstől, szóval ha 1-3 év múlva jelennek meg, az sem gond.
márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen esetben hanyagolni kell a társkeresőket.


Mert akár 1 + évvel kieshetsz a szűrőn a kor miatt.


Velem ugyanez volt.

márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy van előnye. És nem csak az ellenkező nemnél, másoknál is. Előzékeny kiszolgálás boltokban, ügyfélszolgálaton, szervizben. A jó külső a könnyebb ügyintézés kulcsa.

N

márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább hátrány, mert 20 év körüli csajok rám írnak és azt hiszik egy korosztály vagyunk, majd kiderül, hogy 10 év van köztünk és egyből másképp állnak hozzám, amit valamilyen szinten meg is értek. Amióta megadtam a születési évemet is a Facebookon, azóta már nem is írnak :D
márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Hogyne menne a fiatalabbak ismerkedés?! 17 évvel fiatalabb a barátnőm és még fiatalabbak is szétteszik nekem úgy mint bárki másnak aki kinéz valahogy.
márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!