Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért nem szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem szeretik az olyan lányokat akik komolyak és a korukhoz képest eléggé éretten gondolkodnak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én ilyen vagyok amilyet leirtál (+vicces)de nem vettem észre hogy ezt nem szeretnék a fiúk.Azt azért hozzá tenném hogy nem a velem korabeliek hanem néhány évvel idősebbekkel tudok szót érteni.
2009. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Amit leírtál az finoman szólva is általánosítás.
2009. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Nekem spec pont az ilyen lányok jönnek be:)
2009. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Én is az ilyen csajokra bukom!

Egyszerűen nem tudom elviselni az ilyen kis sipákoló, folyton csak röhögcsélő lányokat

18/F

2009. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mert a fiúk csak évekkel később nőnek fel a korukbeli lányokhoz...nem tudom hány éves vagy, de lehetsz akár 17-18 évesen is komoly felnőtt, ha a 20 éves fiú még ugyanolyan kis idióta, mint a 15 éves... az ilyennek még az olyan lányok kellenek, akik agyilag az ő szintjén vannak....keress nálad idősebbet, ő már értékelni fog
2009. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Sokan nem szeretik, ha okosabb náluk a barátnőjük.
2009. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves vagy. A 13-17 éves fiúk a mai világban már leginkább a "cicababákat" tartják számon és majdnem mindnek olyan kell. Mivel általában egy olyan plázacica csajszi aki tényleg az, az eléggé buta és mindenre rálehet venni. Közben egy érettebb gondolkodású komolyabb lányt nem lehet mindenre rávenni.

A normálisabb pasik a normális lányokat szeretik.

2009. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert házasságról csak 25 éves kor után akarunk hallani. :)
2009. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
nemis vagyunk sipákolók ..de mondju igen szeretünk nevetni de ez miért baj?..szted nem lehet velünk váltani 2 értelmes szót....de lehet sőt...nem vagyunk kicsik attól hogy ennyivel letudod a jellemezésünket pf
2009. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert nem olyan könnyű őket megfektetni...
2009. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!