Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így velem a nők?

Figyelt kérdés
Ha arccal, ha arc nélkül mindegy mit írok, mert állandóan ignorálnak. Kezdetben csak nekem tetsző csajoknak írtam, de mivel nem volt sikerem kB minden nőnek aki elmúlt 20 éves és p_nája van. Próbáltam komoly kapcsolatot és szexkapcsolatot is keresni, de semmi nem jön össze. Hiába vagyok figyelmes, humoros megérzik hogy valami gáz van velem. Mit tegyek?

márc. 27. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
El kell felejteni a nőket ha a rajtengedélyt nem tudod megugrani.
márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

"de mivel nem volt sikerem kB minden nőnek aki elmúlt 20 éves és p_nája van."


Talán nem mindenkinek copy/paste kellene másolni a gáz dumát.


#1

Nincs rajtengedély, de hát mint tudjuk minden a nők hibája.

márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy nagy számok törvénye alapján majd valakinél betlál, de nem.
márc. 27. 13:02
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

#3


Rosszul gondoltad.


A nők leveszik, hogyha semmi egyedi nincs abban ahogy nyitsz feléjük és tolod a viccesnek hitt szöveged. Ne csodálkozz, ha semmi sikered nem volt.

márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak furcsa, mert én pl nem lettem nőgyűlölő, nem értem a sikertelenségem miértjét.
márc. 27. 13:12
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem nézel ki jól
márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek szépen, másold be ide azt, amit elküldtél nekik. Szerintem azzal lesz a gond.
márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Sablonszöveggel indítasz? Valóban beilleszthetnéd ide mit szoktál írni.
márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

Hogy áll a rajtengedély? Gondolom szóba jön az, hogy hol laksz, mi a munkád abból pedig le lehet szűrni azt, hogy mennyire vagy tehetős.


- saját lakásod van e? lehetőleg tehermentes

- nettó min 500e forint

- diploma

- irodai munka

- céges vagy valami új autó

- szeretsz utazni?

- sportos a tested?


Ezeket vitasd meg magadban, mert ezek a legfőbb mérvadói az esélyednek a nőknél. Bárki mondja itt, hogy nem akkor csak olvass el pár kérdést ezzel kapcsolatban és meglátod a női véleményeket erről a dologról. Engem fog igazolni. A való világban ezeket nem mondják meg, csak valami sablon dumával lepattintanak.

márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!