Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett a melós férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett a melós férfi taszító a nőknek párválasztáskor?

Figyelt kérdés

Régen ha egy férfi becsületesen dolgozott az senkit nem zavart. Lehetett felesége, családja.


Ma mi megy? Nem keresel 1 milliót? Úgy nem lehet gyereked!! Munkás ruhában vagy? > undorító !! Buta proli vagy! Miért nem vagy irodai szellemi dolgozó , ügyvéd , orvos , cég igazgató ? Off kuka…


márc. 27. 05:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%
Az én férjem is melós ,hogy a szavaiddal éljek .Gyerek is van.
márc. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt, ha egy sztereotípia kialakul, qnnak oka van. Én nem nagyon találkoztam még szakmunkással, akivel úgyéreztem, hogy egy érdeklődési körrel, látásmóddal, életstílussal rendelkezünk.

Ami a "nem keresel 1 milliót" részt illeti, magyarországon aokkal kevesebben keresnek ennyit, főleg a 20-40 év közötti korosztályban, mégis a többség kapcsolatban van, sokan házasok.

Nem az 1 milla az elvárás.

A melós cuccot soha nem értettem. Apám kevéssé ad magára, de, soha nem jött haza melósba, még neki is volt igénye egy normális utcai ruhára.

Ami a szellemi munkát illeti, itt jön be, amit az elején írtam. Kellenek a szakemberek, van a báráti körben is villanyszerelő, burkoló, asztalos, pincér, de, más világ nagyon. Szeretem őket, de kapcsolatba nem kezdenék egyikkel se.

márc. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
78%
Te melós nőt akarsz? Szalag mellettit? Mert ő a neked való. Úgy gondolom, mindenki a saját szintjén ismerkedjen. Az igazi, jó szakember meg megbecsült fajta sztem, főleg ha értelmes.
márc. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
27%
Én se állok le ilyen proli melós nőkkel, sose kellenének. Mérnök vagyok, nem adom le a szintet csak a pin*ért.
márc. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
52%

"Egyrészt, ha egy sztereotípia kialakul, qnnak oka van. Én nem nagyon találkoztam még szakmunkással, akivel úgyéreztem, hogy egy érdeklődési körrel, látásmóddal, életstílussal rendelkezünk."


Ok cica, ma vagy 5 ECU-t kell kiszerelnem, diagnosztizálni, újrapromgramozni. Aztán nem biztos, hogy csak ez a baj, azt is lokalizálni.


"más világ"


Azért, mert autószerelő vagyok, egyik hobbim a régiségek, történelem, antropológia.

És nem hinném, hogy kivétel lennék.


Ellenben te megfelelsz a sztereotíp követelményeknek, a "buta liba" kategóriában.

márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
32%

5 - Persze, az OKJ ügyintéző vagy a mekis diplomás nők bátran szólhatnak le olyan férfiakat akiknek még ezek a végzettségek sincsenek. Azt, amikor én ismerkedek ilyen mekis diplomás nőkkel, kiderül, hogy mint buta és az élet alapvető dolgaival nincsenek kb tisztába. Keresnek kemény 300-400k-t azt elvannak maguktól szállva, hogy nekik csak diplomás férfi jár. Az persze, keressen dupla ennyit és legyen meg mindene, hogy cask bele keljen ülni a jóba.


29F mérnök

márc. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
27%
6os vagyok, ja meg a FOSZKos szerencsétlenek a másik kategória. Azok amelyikek még egy diplomát se tudnak kiseggelni, de azt mondják magukról, hogy ők diplomásak. :'D
márc. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
93%
A párom "egyszerű melós" (géplakatos), mégis ő a legjobb ember, akit eddig megismertem. És igen, én egyetemre jártam, de nem tudom, mi ez a sztereotípia, hogy egy szakmunkás csak buta lehet. Nagyon jó humora van, mindent meg tudok vele beszélni. Volt diplomás párom, akivel ez nem jött össze, szóval...
márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
84%
Hülyeség és öngól is általánosítani. Akinek nem kellesz, az neked se kelljen. A hőbörgéstől nem változtatsz meg senkit, csak a saját akaratodat tudod irányítani.
márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
85%
Napi munkás melós idióta incel.
márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!