Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért tart egy életképt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tart egy életképtelen senkinek egy pasit ha szerinte nem elég jó a fizetése?

Figyelt kérdés
Itt ugye amikor előkerül a pénzezés akkor általában mindig az szokott lenni ha egy pasi leírja a fizetését akkor a nők elkezdik írogatni, hogy ez milyen kevés meg mekkora egy lúzer a pasi...
márc. 28. 08:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
41%
#20 nem feltétlen, mert a férfiaknál kevésbé szempont hogy mennyit keres a nő, mint fordítva.
márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
21 - Nálam valamelyest szempont, mert nem fogok eltartani senkit se. Vannak céljaim, amikhez nagyobb tőke kell, nem dobom be őket azért mert a barátnőm nem akarja magát fejleszteni és normálisan keresni. De kinek mi... :D
márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 22!Ha ilyen mentalításom lenne sosem lett volna feleségem és 2 szerető gyerekem.Informatikus vagyom.Amikor megismertem a feleségem már 1.3 milliót kerestem nettóba..Most már jóval 5 millió felett keresek..A feleségem igazi háziassziny,szereti a gyerekeket,jól neveli őket,de sajnos csak érettségije van viszont talpraesettt,azzal is havi 800-900 nettó megkeres.Most akkor ki kellene dobnom mert nem tartja a szintem?Hagyjuk már..Aki ilyen irigy annak nem nő kell hanem tengerimalac...A hozzám hasonló 5 milliót kereső karrierista nők utálják a gyereket..
márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
23 - More, ez még kamunak is elég erős. xDDDD
márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
41%
Melyik része kamu?Senior biztonsági hálózatmérnők vagyok ,ráadásul vezető egy magyar multinál..Olvass már utána kicsit mi ez a szakma..Egy kezdő programozó nettó 700-at keres..Az hogy te nem tanultál s proli vagy,az a te bajod..A párom meg vállalkozó fényképész.
márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
8%
Hálózatmernők? Írni se tudsz ember és a kezdő programozók se keresnek nettó 700at. Ahhoz nagyon jónak kell lenni. Az IT lufi amúgy is pukkanoban van.
márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Mesélj már nekem milyen pukkanóban?Nem tudom otthon mennyi a kereset,de Dublinban 100-150.000 eurót megkap egy diplomás mérnök.EU szinten 1 millió IT állás betöltetlen.Olvas utána.A gyorsképzett OKJ hülyékre nincs szükség.De ti ott Magyarországon egy szaros érettségivel tudom ,ti vagytok a slágerek,a lepra panelba ahol laktok,meg az autógyárban.Mi meg itt a haldokló nyugaton már halálra fagytunk.
márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

IT lufi kipukkadt..Jaja..

[link]

márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
27 - Ok, Dublinba megkap de te írni se tudsz, max mosogatsz Dublinba. :'D
márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
38%

"Az IT lufi amúgy is pukkanoban van."


A semmihez nem értő, gyorstalapón végzetteknek lehet, de egy seniornak nem.

márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!