Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácsokat szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék kérni hogyan, miként ismerkedjek lányokkal? Illetve hol?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, Győrben a Széchenyire járok.

Úgy gondolom a mai világban nagyon nehéz ismerkedni és párt találni. 2 éve vagyok fent társkeresőkön, már sokat bátorodtam amúgy, (ez nem volt mindig így lányok terén) az egyetemen is próbálok minél több kapcsolatot kiépíteni és barátkozni.. de valahogy nem találom a kulcsot a lányokhoz és úgy érzem kicsit elakadtam.

Nem nagyképűségből, de szerintem a kinézetemmel különös probléma sincs. Szerény, őszinte, lelkiismeretes embernek tartom magam. Annyi hogy nem járok el bulizgatni, mert az nem az én világom.


Kíváncsi lennék milyen ötleteitek van a problémámra, köszönöm előre is a válaszokat!



márc. 29. 14:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősök ismerősein keresztül próbálkozz. Ha van lány haverod, akkor törekedj arra, hogy bemutasson a lány ismerőseinek. 22 évesen még bőven van időd, ne görcsölj rá a témára.
márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 11-esnek a választ. Persze van időm, csak mégis nem egyszerű.. az a baj sokszor rátudok görcsölni, pedig tudom hogy nem kéne.

Annyira erős sokszor az érzés, hogy rányomja a napjaimra a súlyát.

márc. 29. 20:13
 13/14 Kukacos Tejberízs válasza:
Lányként azt tudom tanácsolni, hogy keres valami szakkollégiumot és ha nem is bulikba, de kerest a lehetőséget arra, hogy ismerkedj. Elsősorban barátkozni próbálj inkább. Később, ha valaki különösen tetszik, akkor lehet pl meghívni egy kávéra. Ilyen apró gesztusok számítanak (köszönés, Hogy vagy?) és meghallgatni, illetve őszintén reagálni arra, amit a másik mond.
ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a Tejberizst szeretem, meg a Grízes Tésztát is.
ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!