Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácsokat szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék kérni hogyan, miként ismerkedjek lányokkal? Illetve hol?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, Győrben a Széchenyire járok.

Úgy gondolom a mai világban nagyon nehéz ismerkedni és párt találni. 2 éve vagyok fent társkeresőkön, már sokat bátorodtam amúgy, (ez nem volt mindig így lányok terén) az egyetemen is próbálok minél több kapcsolatot kiépíteni és barátkozni.. de valahogy nem találom a kulcsot a lányokhoz és úgy érzem kicsit elakadtam.

Nem nagyképűségből, de szerintem a kinézetemmel különös probléma sincs. Szerény, őszinte, lelkiismeretes embernek tartom magam. Annyi hogy nem járok el bulizgatni, mert az nem az én világom.


Kíváncsi lennék milyen ötleteitek van a problémámra, köszönöm előre is a válaszokat!



márc. 29. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Kommunikációval. Ezzel kezdődik minden, a szimpátia, vonzalom felkeltése az első. A netes társkeresőket meg hagyd a pléhbe! Ott csak az tud csajozni akinek élőben is megy. Tökmindegy mit beszélsz meg előtte, mennyi ideig levelezgetsz, élőben kell tudni kémiát teremteni. A netes társkereső csak egy valamire jó, a kommunikációs készségek fejlesztésére.
márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy a kinézeteddel nincs probléma, ma már nem elég. Egy 60 éves nagymamának is a 16 éves magas, karcsú, szép arcú, jófejű gimis srác kell, nagyon elszaladtak a nöi igények, az àtlag nőket is a tenyerükön hordozzák a 12/10-es gigachadek. 🤬😡
márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni kell, nem csajozni.

A csajozást le lehet vágni hamar, a beszélgetés magával ragadó tud lenni.

márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, sok olyat láttam hogy az adott férfi csak azért beszélgetett a nővel mert mind végig azt akarta hogy a nő a barátnője legyen. Konkrétan a férfiak mesélték el ezt nekem. Meg nők is meséltek ilyet hogy végül le esett nekik.


Én szoktam nőkkel úgy beszélgetni, hogy nem akarok tőlük semmit. Bár az is igaz hogy én elég ZS kategóriás férfi vagyok nekem nem osztanak lapot. De tudom hogy sok férfi azért beszélgetett csak mert többet akar. És igazából nem is érdekli az adott téma.

márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem értem miért lenne bűn, ha kicsit többet szeretnék és szerelemre vágyom.

Persze az világos, amiket eddig mondtatok. De higgyétek el túl sok évet kihagytam már, amikor nem "csajozásra" mentem, akkor nem is alakult ki semmi sem.


Illetve hol vannak a konkrét ötletek ismerkedésre?

Mert eddig olyat nem látok.

márc. 29. 14:58
 6/12 A kérdező kommentje:

Higgyétek el beszélgetek én eleget, kommunikálok.. az a kérdés hogy hol tegyem, nem találom azt a társaságot, ahol lenne esély kapcsolatra.

Kétlem hogy a lányok ne vágynának szerelemre.

márc. 29. 15:01
 7/12 A kérdező kommentje:

Az pedig, hogy a netes társkeresőket hagyjam, ahhoz annyit tudok hozzáfűzni mégis eddig kizárólag ott sikerült valamit elérnem, mégha ritka is ott a normális ember.

Majdnem lett onnan egy kapcsolatom és kb. 7-9 randin voltam.. mindegyik hasznos volt tapasztalatnak. Ja és még mindig szűz lennék..

márc. 29. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:
20-22 évesen miért az internet próbálkozol? Oda kell menni a lanyokhoz személyesen! Lesz 100 bunkó elutasítás ? És akkor mi van??? Az alakítja ki a férfias jellemedet később. Már ha képes vagy feldolgozni az elutasítasokat.
márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Próbálkozom már személyesen is, tudom hogy igazad van, nem számít ha lesz elutasítás.

Viszont mondtam, hogy eddig interneten többre mentem.

Meg mégis egy vad idegen lányhoz hogy menjek oda??!

Azért szerintem van egy bizonyos határ is ennek..

márc. 29. 16:53
 10/12 A kérdező kommentje:
A lányok is nyugodtan írhatnak, kíváncsi vagyok az ő véleményükre is.
márc. 29. 17:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!