Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek beérnék a "szintjükön lévő" nőkkel, akkor nem lennének egyedül?

Figyelt kérdés
Ez tényleg igaz, vagy ezzel a szöveggel is csak az itteni válaszolók le akarják rázni őket?

márc. 29. 20:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Én is hallottam vissza ilyesmit. De vigyázni kell mert gyakori a tréfa abban a korban..."

Meglehet hogy sok a tréfa

De amikor a hátad mögött beszélget valakivel arról miért te tetszel neki annyira, az azért több mint egyértelmű. Csak én nem tudtam vele mit kezdeni, mert másba voltam beleesve, hiába az sem volt csunya akinek bejöttem (sőt szép volt)

ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
38%

31


Nem tudom, előfordulhat. Általában ha chad vagy akkor nem tudják titkolni, ha bejössz nekik. Illetve a reakcióik egyértelműek, arcpirulás, mindenen nevetgélés, hajtúrás, figyelem mindenre amit mond a srác stb.

Lehet, hogy kedvelt és azt értelmezte úgy, hogy tetszel neki. Nem tudom. Megfigyelésem szerint ha chad akkor egyértelmű jeleket küld.

ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"Általában ha chad vagy akkor nem tudják titkolni, ha bejössz nekik. Illetve a reakcióik egyértelműek, arcpirulás, mindenen nevetgélés, hajtúrás, figyelem mindenre amit mond a srác stb."

Gondolom hogy így van, viszont én messze állok a Chad kategóriától, 30 éves koromig gyakorlatilag incel voltam, legalábbis bizonyos értelmezésben.

De nem is volt szó ilyen egyértelmű nonverbális tetszésnyilvánításokról amiket leírtál. Csupán egyetlen (csinos) lány esetében volt egy ilyen nagyonis verbális tetszésnyilvánítás egy szűk időszakban.

Ugyanis rá egy évre elkezdett kijönni (durván) az akném ami sajnos végigkísért a középiskolában, egészen csúnya ragyás arcot kaptam tőle.

Mondanom sem kell, mindenféle vonzalomnyilvánítás eltűnt egyből.

El tudtam beszélgetni meg hülyülni a csajokkal, de szó sem volt többet arról hogy bárkinek is bejönnék (a csinosak közül persze, a csajok nagyrésze az volt)

De előtte viszont teljesen egyértelmű volt hogy nyitott a pálya számomra, csak csesztem kihasználni. Ezt később már b@szhattam

ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
[link] ...
ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!