Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból ismerkedéskor férfiaknál hány éves kortól kizáró ok ha lakótársakkal él, és hány éves kortól ha nem saját a lakás(bérli de egyedül)?

Figyelt kérdés
márc. 13. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont tetszik ha a pasinak pasi lakotarsai vannak haverjai élete. Még gyerekkel is öruonék ha lennének nálunk vendégek szintén gyerekekkel pl bográcsozni vagy bármi.


Egyedul egy mamahoteles volt csak akinél utáltam azt hogy az anyjaval él. Mert az anyja egy nárci még pisilni se lehet kimenni az engedélye nelkul befog minden munkába mint vmi háztartási csicskát mindenben neki van igaza es a fia mindenben az anyjának ad igazat es az anyja mondja meg hogy mikor szakitson a fia meg mikor lehet gyereke mikor nem. A fia meg szerintem az anyjába szerelmes csak épp nem d.gja.


Az összes többi pasival soha semmi gondom nincs csak az olyan mamahotelesekkel akiket az anyjuk ráncigál. Megmondja nekik azt is felhivhat e engem.

És ezek 30+ pasik.. de titokban telefonál nekem..


Beteg az egész.

márc. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kortól függ, inkább a nőtől és mi az amit nyújtani tudsz. Barátnőmet 30 évesen se zavarta.
márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem zavart, ha nem saját lakásban lakik az, akivel ismerkedek (tehát mondjuk albérletben), viszont 30 felett azért már rohadt kínos tud lenni a lakótársakkal élés is, de embere válogatja.
márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lakótárs nekem huszonévesen is kizáró volt. Az albérlet nem gond ha nem akar hozzám beköltözni.
márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok egyik sem, én is lakótársakkal élek egy király lakásban, sok hely van, nagy udvar stb.

Ha egy pici szobát bérelne egy lepukkant lakásban, az nem lenne túl vonzó.

32N

márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ok
márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!