Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az európai és észak-amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az európai és észak-amerikai nők miért nem jelzik ruhájukkal, hajukkal hogy foglaltak, mint a nők a világ sok részén?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom más, szegényebb, de szociálisan fejlettebb kulturákban a hajukkal, ruhájukkal jelzik hogy házasok és még azt is hogy hány gyerekük van.

márc. 30. 18:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%
Mert úgy hordom a hajam, ahogy nekem tetszik. Viszlát!
márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az egyes írja! Meg minek kéne jelezni?
márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
És a férfiak miért nem jelzik?
márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
65%
Régen szokás volt nálunk is ahogy számos európai országban. Párta, fejkendő stb. De ez sajnos vagy nem, a modern világ, így kikopott a szokás, a népviselet hordásának eltűnésével egyidőben.
márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
24%

Alapvetően egy nagyon jó rendszer volt az, bár tény, hogy a jelen korhoz kellene igazítani. Egy rakás félreértéstől megóvhatná vele magát rengeteg nő és férfi is.

Persze a mai világban, ahol a legtöbb embernek az önbecsülése a béka feneke alatt van, miközben ennek éppen az ellenkezőjét kommunikálja kifele, nem érdeke a legtöbb nőnek, hogy egy kis potya udvarlást, "ártatlan flörtöt" ne zsebeljen be.

márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik férfi azt hiszi, hogy öltözködési szabályok aggatása egy nőre és a bekorlátozás fogja megmenteni a megcsalástól, az komoly önértékelési problémákkal küzd. Mindig az ilyen pasik a kontrollmániások…nem bíznak abban, hogy elég jók valakinek, hát akkor korlátozzuk a szabályaink szerint.
márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

És a pasik miért nem jelzik?

És miért kéne jelezni? Mégis mi közöd van mások magánéletéhez?

márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%

" Egy rakás félreértéstől megóvhatná vele magát rengeteg nő és férfi is."


És mégis mitől?

márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
16%

Persze, aztán nem szólítanák le őket a pasik, és nem lehetne panaszkodva dicsekedni, hogy


"Neeem fogod elhinni, már megint bepróbálkozott nálam egy pasi (mert én olyan jó nő vagyok), de tökkkkre cringe volt (mert én alfahímekhez szoktam ám, nem ilyen loserekhez)!

márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
76%
A jeggyűrű nem elég jelzés?
márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!