Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik egy társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik egy társkeresőn a bemutatkozásnál megadják az instagram-profuljukat, mind kizárólag követőket gyűjt?

Figyelt kérdés

A 18-22 éves korosztályra gondolok.

Az elmúlt 2 évben 100-nál több üzenetet küldtem el, a követési kérést elfogadja, de nem válaszol. (Soha nem sablonos szövegeket írok)

Lehet, hogy meg se nézi a profilomat, csak elfogadja a követési kérést?

Ezek a lányok senkinek nem válaszolnak? Valóban csak azért vannak fent társkeresőn, hogy az önbizalmukat növeljék a követők számából?



márc. 31. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
jól látod, igy van
márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igen.
márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az insta többről szól, mint az önbizalom növelése.

Egy stabil és aktív követőtáborral pénzt is lehet keresni, ugye ez az influenszerkedés.


Hát mondjuk ha egy csajszinak meg van adva az insta profilja, és van rajta vagy 30 000 követő, akkor, esélyes, hogy csak követőket gyűjt. De nem biztos.

márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fenn társkeresőn, de most elgondolkodtam. Sztem én is azt adnám meg. A fb túl személyes, instán nem derül ki rólam semmi.
márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket én gondolkodás nélkül húzom balra.
ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!