Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhagynátok a párotokat azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat azért hogy szegény incelekkel randizgassatok inkább?

Figyelt kérdés

Nem vágyódtok arra hogy udvaroljatok az inceleknek?

Pl egy szál virággal, egy étteremmel, moziba is elhívnád, esetleg nyaralni?



ápr. 3. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem, megdugni is én fogom majd nem fordítva
ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
2-es látod milyen vagy? Most egy incel miattad zokog egyedül valahol. Hogy lehetsz ilyen szívtelen?????
ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Én igen de remélem nem baj, hogy egy 55 éves elhízott nő vagyok.
ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Persze mert én vagyok a szeretetszolgálat és ingyenprosti. De én egy Hemsworths gyerekért se hagynám el a párom, szóval felőlem lehet incelke vagy sem az emberünk
ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
hát nyilván elhagyom a Szerelmemet, a Férfit, hogy egy életképtelen kisfiúnak udvaroljak :-D anyaég!!!
ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem unjátok?
ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Vannak emberek fura fétissel. Talán van ilyen unatkozó milliomos is. Aki lúzerekből akar embert csinálni, mert ez a heppje. Nekem volt egy haverom egyetem alatt top külsejű, jól szituált, konkrétan bármilyen nőt felszedett boltban sorban állásnál, az utcán, buszon, temetésen stb. Neki az volt a dilije, hogy ronda csajokat kefélt, elmélete szerint, hogy elmondhassák életükben voltak egyszer egy olyan pasival, amilyennel többet soha nem lesznek. Sajnos már 10 éve nem tudok semmit róla, érdekelne, hogy végül ki lett a felesége.
ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Minden nő álma ez lenne, ebben vagyok a legbiztosabb.
ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Vicces kérdés.
ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!