Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok egyszerűen párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok egyszerűen párkapcsolatot létesíteni mit tegyek, hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 32 éves normális tartós párkapcsolatom nem volt még. Akárhányszor nekifutottam a dolognak semmi nem lett belőle. Most is facebookon irkálok egy lánynak de napi 4-5 üzenetváltásban sajnos kimerül a beszélgetés. Ha arra gondolok, hogy valahogy fel kellene venni vele a kapcsolatot írni kellene neki valamit a szorongás gyomorideg kerülget. (nem csak nála van így minden nőnél sajnos) Sajnos a mindennapokban is elég zárkózott visszahúzódó ember vagyok így barátaim se igazán vannak. Tudom velem van a probléma nekem kellene változtatni magamon de nem sikerül 6-7 éve próbálkozom. Írok neki válaszol is (nem egy két szóban valamikor elég sok szöveggel) de új témát nem igazán áll elő. Hogy közelítsek hozzá attól félek elhívom randira is beégek, hogy nem tudok semmilyen témát bedobni. (szerintem hajlana a randira). Meg attól is félek ha eljönne a randira és ha összejönnénk valami csoda folytán akkor az én életem elég unalmas elég sokat dolgozom meg otthon vagyok semilyen hobbim nincsen sehova nem járok nincs olyan programom ami ezt az egy színű monoton életem egy kicsit feldobná így csak rám unna szerintem. Szerintetek merre lépjek előre?

ápr. 3. 19:41
 1/10 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Győzd le a félelmeid és hívd el randira. Azt írtad hajlana rá. Azon meg, hogy mi lesz ha összejöttök, ráérsz akkor rágódni ha eljutsz odáig.
ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy akarsz-e?
ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a segítséget, tanácsot kérek akkor gondolom akarok!!!
ápr. 3. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

"Ha arra gondolok, hogy valahogy fel kellene venni vele a kapcsolatot írni kellene neki valamit a szorongás gyomorideg kerülget."

Miért?

ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes?

Most hogy nem nagyon tudnak belekötni ebbe a kérdésbe, vagy másokba inkább nem válaszolnak rá

Alig jött válasz, egy kivételével azok is kötekedések voltak

Jól mutatja mennyire haszontalan az oldal

ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérj orvosi segítséget.
ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmm, egy másik kérdéshez már írtam, leírom itt is.

Nekem világ életemben jól ment az ismerkedés, nem nézek ki rosszul sem, mégsem tudok egy rendes párkapcsolatban benne maradni. Volt már, nem is egy, de egyszerűen minden nőt megunok egy idő után. Kb. a sokadik után most így eldöntöttem, hogy lehet, nem való ez nekem. Csak azért nem tudom ezt így kijelenteni, mert hiányzik azért a biztos háttér.

Szóval, te is megszenvedsz a gondoddal, meg én is.

Majd biztos azt mondod, hogy irigyled a problémám, de hidd el, ez sem jobb.

ápr. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen 7#

Irigyeljük a problémádat

ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-esnek "minden nőt megunok egy idő után"

Mert még nem találtad meg a hozzád illőt. Türelmesen keress tovább.

ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel már a sokadik párkapcsolat futott zátonyra ebből az okból, hogy előbb-utóbb minden nő kezdett teher lenni, azt éreztem, hogy már csak elvesznek belőlem, mindenben visszaesek, így jutottam el arra, hogy lehet, nem azzal van a baj, hogy nem találtam meg az igazit, hanem nálam valami nem oké.

Pedig az évek alatt együtt voltam, nagyon jó belső tulajdonságokkal rendelkező, odaadó, szerető, érzelmes lányokkal (meg külsőre is megvolt kb. már minden, alacsony, magas, nagymellű, kismellű, szőke, barna - ezek kombinációja) és mégis mind zsákutca lett.

Ki pár hónapig, ki egy-másfél évig bírta, de senki mellett nem tudtam megmaradni.


Köszönöm azért a bátorító szavakat, de jelenleg teljesen reménytelennek érzem a dolgot, és nem azért, mert ne tudnék felszedni egy nőt, hanem mert tudom, hogyha belekezdek egy újba, megint ugyanaz lesz a vége.


7-es voltam.

ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!