Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molett alkatomnak köze lehet hozzá, hogy eddig csak egyéjszakás kalandjaim voltak férfiakkal, komoly pedig nem?

Figyelt kérdés

Eddig abszolút nem görcsöltem ezen, de nemrég valami megváltozott bennem, hiszen 28 éves nő vagyok, lassan én is szeretnék családot alapítani. De valahogy elkerül engem a szerencse, pedig szerintem nyitott vagyok rá, próbálok ismerkedni élőben és az interneten is. Akikkel eddig megismerkedtem a neten illetve a barátaim által, ők a szex után eltűntek (már ha addig eljutottunk). A szex előtti ismerkedési időszak változó, hol több, hol kevesebb - szerintem nem ezen múlt a további alakulás. Az jutott eszembe, hogy talán az alakom miatt?

Molett alkatom van, plus size, nőiesen telt ami azt jelenti, hogy igen van egy kis hasam de nagyon nahy melleim vannak és nagy fenekem. Sok dicséretet kapok férfiaktól, látom hogy megnéznek az utcán is. Igyekszem az alkatomnak megfelelően öltözködni de nőiesen, szoknya, kivágott felsők, ékszerek. Ápolt vagyok, gyantáztatok, parfümöt használok, szép a hajam és a sminkem, körmöm. Mégsem kellek hosszútávú komoly kapcsolatra. Soha nem is volt kapcsolatom, még csak pár hónapos sem.

Bár a külsőmön nem szeretnék változtatni, mégis egyre jobban irritálnak a vékonyabb nő ismerőseim, kolléganőim. Az egyik munkatársnőm is karcsúbb és szinte csak komoly kapcsolatai voltak. Még a korombeli férfi ismerőseim és inkább nála kezdeményeztek, hiába idősebb néhányuknál.

Szóval ez lehet az oka mindennek, hogy molett vagyok? Akik meg vékonyabbak ennyivel könnyebb nekik?



ápr. 5. 15:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem valószínű hogy az állatos miatt lehet hanem tényleg kerül a szerencse.

Majd eljön idővel a lovagod.

ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Ha nagy a melled és ahhoz kivágott felsőt veszel fel az nem nőies, hanem ízléstelen,mert kiesnek a csöcseid a ruhából. De ez még nem hiszem, hogy gond lenne. Sok kövér nőnek van családja, akik mellesleg még alaktalanok is. Neked legalább nőies formád van, szóval belül van próbléma.
ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
* probléma
ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem más lesz ott a baj. Mármint, ez most csúnyán fog hangozni, de ha valakinek az alkatod miatt nem kellenél, akkor szexelni se akarna veled, szóval inkább arról lehet szó, hogy ezen kívül nem talál benned más vonzót. Humor, hobbi, érdeklődési körök, beszédtéma, nem vagy kellően nyitott vagy érdekes számukra. Szóval érted, úgy gondolják, hogy "dugni jó", de másra nem, és nem azért, mert nem vagy vékony, mert azért lássuk be, nem csak a vékony nőknek van tartós kapcsolata, családja.
ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
13%

Az arcod milyen? NEM a sminked, illetve amilyenre azzal (esetleg sminktetoválással) alakítottad, hanem natúran, genetikailag! Úgy, hogy "megcsinált" frizura sem dob rajta. Na, az jobban számít.

Én vékony vagyok, már nem kórosan, mostanra, közel 33 éves koromra sikerült a 170 centimhez egészséges tartományba kerülnöm. DE az arcom/fejem az ronda. Eredmény: még megdugni sem akarnak. Tizenévvel idősebb házas pasik sem!

Szóval nekem gyanús, hogy ha nem is annyira, mint az enyém, de valamennyire a te arcod is gáz lehet.

ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
Fogyj le. A fiúk a jó alakú, kecses, sportos nőket szeretik, a 16-20 éves magas, vékony tinifiúk is ilyen nőket fognak felszedni hétvégén a diszkókban, és a korodbeliek is ilyet keresnek. Ez van, a férfiaknak semj kellenek a túlsúlyos nők.
ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Ketsegkivul a mai vilag az egeszseges eletmodrol szol, tehat elonyben vannak azok, akik aszerint elnek. Ettol meg nincs kizarva, hogy neked legyen valakid plane, ha nem vagyok extrem szelsoseges kinezetu, ahogy irtad. De sokkal tobbet es jobban kell valogatnod. Minden bizonnyal rossz emberek fele vagy nyitott, ha csak ilyenekkel talalkozol. A masik dolog, ami erre karhoztathat, ha nincs meg benned az a plusz, ami miatt egybferfi kotodni tud hozzad. Itt nem a seggbol szajba hulyesegre gondolok, hanem olyan belso dolgokra, amikhez kotodni lehet, mint hobbik, sajat elet, ertekrend, onbecsules. Ha ezek hianyoznak, akkor egesz eleted csak arrol fog szolni, hogy hajkuraszod azt a ferfit, aki meg keptelen hozzad kapcsolodni. Ez nem a szexrol szol.
ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Inkább nincs benned semmi olyan, ami megfogná a másikat.


Kövér vagyok én is, mint te, de volt már hosszú kapcsolatom és most is komoly kapcsolatban vagyok. Ja, nagy mellem sincs mielőtt...


Szóval valami hiányzik belőled és nem a külsőd az, ami miatt nem találsz párt.


29N

ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy csak ezen múlna. Én is a telt lányokat szeretem és nem csak szexet akarok tőlük.
ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, mitől lehet az, hogy valakinek folyton komoly kapcsolatai vannak, egyik után ugrik a másikba, mások meg éveken át próbálkoznak, és max. szex jön össze. Se a külsővel, se a belsővel nem látok összefüggést, mert ronda/kövér/rothadó belsejű nők is vannak hosszú kapcsolatban, nem csak csinos okos kedves törődő nők, sőt leginkább azok nem…szóval nem kell azzal jönni, hogy biztos valami baj van vele, mert mindenkivel van baj, senki nem tökéletes.


“ Humor, hobbi, érdeklődési körök, beszédtéma, nem vagy kellően nyitott vagy érdekes számukra. ”

Ez is baromság. Én sportosan formás, vékony nő vagyok, sokan megjegyzik, hogy jó a humorom és sok pasitól megkaptam, hogy “végre egy értelmes nő, akivel lehet kommunikálni”, hobbim rengeteg van, különböző sportágakat űzök, imádok utazgatni, kutyázni, új programokat/dolgokat kipróbálni, nem egy kanapékrumpli vagyok, mégis kb. ugyanaz van velem, mint a kérdezővel - a legtöbb pasi csak szexre megy. Az én esetemben nem tűnnek el a szex után, akarnak ismétlést, mert jó alakom van, de inkább szexkapcsolatra mennek, semmint komolyra. És nem tudom, mit rontok el. Volt már, hogy direkt sokáig várattam, hogy ne tűnjek könnyű nőcskének, volt, hogy csak spontán ahogy jött, hagytam, de tökmindegy, mert mindig ugyanaz a vége :D

ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!