Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szép érettebb hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép érettebb hölgy körülbelül 40 év körül pénztáros egy üzletben tetszik nekem nagyon.Én 24 vagyok.Mindig kedves velem,előre köszön,nem kerüli a tekintetem,mégis oly gyorsan vége van a beszélgetésnek.Nem merek így kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy ezekből a jelekből neki is tetszem e,vagy nem és szimplán kedves.A nevét is tudom,úgy tudom egymaga él.Nos nekem nagyon nagyon tetszik,még ha nem is lehet ebből semmi komoj de szerintetek fogékony volna egy éjszakára?Vagy többre?Az ilyen érettebb hölgyek mint akire gondolok,volt már ilyenben részük,hogy egy fiatal szeretne velük ágyba bújni?És netán bele is mentek?Én nem "Milf" kifejezést használok szerintem ez sértő és megalázó az idősebb hölgyekre nézve.Remélem normális válaszokat kapok én nem akartam senkit megbántani.

#szexualitás #egyéjszakás kaland #Fiatal egy idősebbel #Szimpátia jelek?
febr. 29. 00:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
Előbb utobb egyszer, ha rászánod magad megprobálhatsz kezdeményezni nála. Még az is lehet hogy hirtelen nem tud majd mit mondani, és kitérő választ ad, de aztán átgondolva egy hét mulva jelzi, hogy benne van. És amíg rászánod magad probáld felmérni hogy szimpatikus vagy-e neki, vagy mindenkivel ugyan így viselkedik. Esetleg hosszabb visszamosolygással te is jelezhetsz neki.
febr. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az egyéjszakás kaland a legtöbb embernek sértő.
febr. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudsz kommunikálni addig hagyd ezt, mert leégeted magad.
febr. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem egy eletszakaszba vagytok ugyhogy inkabb felejtsd el
febr. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Csak recsi ricsinek tart. Keress a saját korosztályodban.
febr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Simán próbálkozhatsz nála, esetleg időzítsd úgy a dolgokat, hogy a boltzárás után, amikor pont indul hazafelé találkozzatok. Szerintem így több esély lenne rá, hogy belemegy a dologba.

Hidd el sok nőnek nagyon imponáló, hogy jóval fiatalabb srácok akarnak tőlük valamit, úgy tekintenek rájuk, mint egy nőre.

febr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Az pont nem imponalo hogy csak meg akarod dugni
febr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem probalod meg,sose tudod meg.
febr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ebbe nem gondolnék bele semmi plusz dolgot. Eladó-árus-pénztáros: érdekemberi viselkedése csak, hogy vásárolj tőle vagy ki van nekik adva ukászként, hogy így kell viselkedniük a vevőkkel. Ennyi, nem több.
febr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rendes válaszokat,3/9 válaszoló tudok kommunikálni,sőt saját korosztájomban lévő lányokkal eddig nem volt gond minden téren,de érdekelnek mostmár az idősebb nők is csak ő volna az első az idősebb korosztájban.Minden esetre köszönöm mindenkinek a tippjét,segítségét,tanácsát,válaszát.
márc. 1. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!