Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált emberek! HOL...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált emberek! HOL ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Különösen introvertált férfiak válaszára lennék kíváncsi (én is az vagyok), de nők is írhatnak.

Nehezen, vagy könnyen megy a társkeresés? Hogyan és hol ismerkedtek (felteszem, emberek közé kevésbé jártok)? Mik a "trükkjeitek"?



ápr. 5. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Neten próbálkoztam. Nem jött be, mert túl direkt, erőltetett volt, és emiatt (azt hiszem) sosem éreztem azt, amit kellene.

Úgy érzem, nekem csak élőben menne, spontán... De nincs lehetőségem. Nem tudok rengeteg embert magam köré gyűjteni mint barát, haver vagy ismerős, nincs társas hobbim (és igényem sem rá).

Nagyon bánom, hogy amíg tanultam, nem "erőltettem" a dolgot, hanem elhittem, hogy nem szabad rágörcsölni, majd jön magától. Nem jött. És azóta nincs is hol jönnie.

(N)

ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Korábbi /gyerekkori kapcsolatok ápolása, tinikori szerelmek felelevenítése, ebből táplálkozom csak. Leginkább olyan barátaim vannak vagy kapcsolatrendszerek csak amik kb 6 éves kortól kezdődtek akár a sulival.


Kollegák közt nem megy mert kb generációs kulinbségek vannak, vagy ha ez nem is teljesen más a másik. Pl az egyik sírba visz olyanokkal hogy allandoan hiteleket vesz fel panaszkodik apropénzekért maszekol, mikozben a bevételeket kéne nővelnie nem a minuszokat ez mellett aljas kibeszélős játszmázós gerinctelen tipus is.

A másik kisebbsegi komplex f.s mindenen besértődik kezdve azzal is hogy csunyán néztem szerinte rá mikor csak egy sima normalis joreggeltet mondtam es azon agyaltam szellőztessek e. A hülye nem csak ezen de minden más hasonló semmin is sértődik. Ehhez vmi beteges tehetsége van. Elegem lett belőle. Es ő a "férfi"..


Habár arrol miert vagyok intro végtelen ilyen listát írhatnék.


Szóval gyerekkor.

És random az élet. Aki hozzám szól azokkal próbálkozom.

A net nekem nem megy. pl társkeren sok az abberált meg aki lekezel. Nem birom gyomorral. Nem vagyok így fent.

ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

1#A majd jöm magátol ne görcsölj rá ebben már en se hiszek.


Nekem apa mondta egyszer hogy ne rohanjak kapcsolatbol kapcsolatba szakitasok után tartsak szünetet majd magátol jön. Aha..pár év után meguntam várni. Bevillant már az is, ha így maradok, akkor 80 évesen is csak malmozni fogok. Azota is ugy tekintek arra a szünetre hogy csak az időmet pocsékoltam el vele.

ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Meg ezek a bullshitek hogy szakitas után ha fejjel rohansz a másikba akkor még egy rossz kapcsolatod lehet csak mert csak "menekultél" vagy mert csak kapcsfüggő vagy.


Csakhát eossz kapcsolat 5-10 év egyedüllét után is halálpontosan ugyanolyan esélyes.

ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*rossz kapcsolat
ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ahh, igen, 3-4, ez is mennyire így van. Bizonyos szempontból gyorsan mennek az évek, még ha nem is mindig így érzékeljük. Aztán ott vagy 30 körül, ismerkedned nincs hol, ez egy dolog, a másik meg az, hogy mindenki, akihez lehet vonzódni és kicsit is normális, kapcsolatban van. És ezek kirobbanthatatlanok amúgy, ismerjük a válási statisztikákat, de én ha szétnézek magam körül, azt látom, hogy mindenki marad.
ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

Lepontoznak mert nem barátkozom melohelyen generaciós különbségűekkel vagy gerinctelenekkel hazugokkal, vagy olyanokkal akik a sertődékenységükkel terrorizálnak engem?

Vagy mert nem vagyok neten?

Vagy mégis mi a lepontozni való abban hogy korabbi kapcsolatokból élek, és random amiket hoz az élet?

ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Introvertaltkent tarsasagban ismerkedtem. Legutoljara mar neten.
ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még 18-19 évesen volt egy-két extrovertált barátom akik kiráncigáltak, aztán mióta kijöttem a kapcsolatból mindenki onlineozik és nem hajlandó sehova menni (amit annyira nem bánok, csak ismerkedés miatt mozdultam volna ki, nem mert szeretem)

Otthonról dolgozom, így nincs sok helyre kimozdulnom a bolton kívül, egy darabig nyomtam a társkeresőket de egy év után rá kellett jönnöm, hogy nem az én világom. Meg bele is untam az ismerkedésbe és rájöttem hogy nincs is igényem rá jelenleg.

ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Itt, ezen az oldalon, kevés sikerrel. (F!)
ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!