Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, asszonyok! Melyik az a nőtípus, akitől óva intenétek a (leendő) fiatokat amikor az már randizni kezd?

Figyelt kérdés
Vagy mik azok a tulajdonságok egy másik nőben ami számotokra instant vörös posztó lenne, ha a fiatok egy ilyen nővel ismerkedne? Esetleg milyen jó tanácsokkal látnátok el őt a párkeresés kapcsán?

ápr. 6. 09:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Leginkább az, aki játszmázik.


Ha őszinte, kommunikál, asszertív, nem manipulál, és kölcsönös a kapcsolat, akkor már félsiker.

ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Én a királylányoktól.

Ha lenne egy fiam, akkor azt tanácsolnám neki, hogy legyen a lányokkal kedves, udvarias és tisztelettudó, DE ne menjen bele olyan helyzetekbe, ahol "hódítani" kell. Ha egy lány nem érdeklődik iránta, csak játsza az eszét, játszmázik, semmit sem nyújt, csak elvár, akkor azt hagyja a fenébe.

ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
A semmirevaló lányoktól, akik lusták, nem akarnak tenni magukért, tanulni, dolgozni, meg otthon is a körmüket reszelik ahelyett, hogy közösen dolgoznának a férjükkel a közös jövőn.
ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Attól ,akinek szinte első kérdése az,hogy lakás és kocsi ugye van..

És mikor költözünk össze..

ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
A felnott fiamat? Semmilyentol. Biznek benne, hogy normalis ertekrendet adtam at neki, es tudja magatol is. Ha megse, akkor se pampognrk neki, esetleg kicsit magamba szallnek, hogy megis mit cs_sztem el az eleteben. Es ha pofara esik neha, az se baj, lehet kell a fejlodesehez.
ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

A felszínes libáktól. Aki csak a külsőt (öltözéket) nézi, meg a pénzt. Aki szorakozik vele, hülyíti, ha nem ugy csinál valamit ahogy a lány akarja, akkor hisztizik, drámázik, eltűnik. Aki gúnyolódik másokon, vagy/mert ő a tökéletes kiránylány.


Hirtelen ezek jutottak eszembe. Verszerinti fiam ugyan nincs, de a 2 mostohám lassan belép a csajozós korba.

ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Lusta, munkanélküli, hisztis, életképtelen.

Próbálom életre nevelni a fiamat ( el tudja indítani a mosógépet, alap kaját elkészíteni, takarítani maga után stb.) A nő is minimum legyen képes ezekre és egyenlő partnerekként tudjanak élni, ne legyenek egymásra utalva, ne használják ki egymást. Itthon is ezt a példát látja, remélem tovább viszi.

ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#5 Pont így gondolom én is.
ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt fiamat nem inteném semmilyenektől, nem a gardedámja lennék vagy mi. Neki kell kitapasztalnia, milyen emberekkel jön ki, azzal semmi baj, ha fiatalon belefut 1-2 szar kapcsolatba. Próbálnám jó emberismerőnek nevelni, mert ilyen téren nekem nem volt gondom, ezt talán át tudnám adni neki, így elkerülheti a hatalmas pofára eséseket talán, de ennyi.
ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Vénnőktől.

Ne egy 40 45 évestől tanulja már a gyerekem hogy mi a "szerelem", vagy az első tétova kézfogás, vagy amikor még elpirulnak a lany meg a fiú, a kezdeti botladozások és fejlődések. Ezek(a vénnők de a pr.stik is), csak d.gni tanítanák meg érzéketlenül es nem tudna érzelmileg tapasztalni semmit és megelni a párkapcsolatok boldogságát.


Egy vén nő aki tinikkel korahuszasokkal kezd ki, attol az én gyerekem ne tanuljon semmit inkább. De talán kéjenc pasikat is idevehetnénk akik meg az anál rejtelmeibe vezetnék be.

ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!