Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincs olyan átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs olyan átlag alatti nő aki elgondolkodna egy hasonló pasival való kapcsolaton(elég sok pasi örülne egy esélynek egyenlő kapcsolatnak)?

Figyelt kérdés

persze nem erőltetni a kapcsolatot egyszerűen esélyt adni a másiknak elmenni egy kávéra pl.

Nem az olyan nőkről beszélek akiknek van esélyük ha nem az olyanokról akihez max barátként közeledtek csak a férfiak vagy úgy sem.

Nem azt mondom hogy akkor szexeljünk meg azonnal esküvő csak azt hogy nincs semmi rossz abból ha el megyünk kávézni. Ezt nem értem meg hogy ez miért rossz felfogás,és olyan hihetetlen hogy nincs hozzám hasonlóan gondolkodó nő. Vagy lehet csak itt ebben az országban nincs.

Nem vita indítónak tettem fel a kérdést megértem a nőket nem is hibáztatom őket miért tenném csupán olyan érthetetlen nekem lehe mert férfi vagyok de pl a szexterén simán lennék ilyen nővel örülnék neki,és mielőtt jönne hogy csak lyuk kell simán benne lennék abban hogy csak randizzunk.


ápr. 6. 12:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Az ember nem szereti pazarolni az idejét. Ha tudja hogy neki valaki vagy valami nem jön be/nem megy, akkor semmi oka erőltetni.

Mentem már el többször olyanokkal akikkel nem akartam "hátha" alapon, egyszer se vált be, inkább lemerített és azt vártam menjek már haza.

Igaz nem vagyok azért átlag alatti akihez bottal se nyúlnak, de elvagyok egyedül addig amíg nem találok valakit aki érdekel, nem kell már minimális figyelemért ilyen kényelmetlen szituációba keverednem

ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Rnegeteg átlag alatti párt látok. Azért ha körülnézel, nem csak a szép emberek vannak párkapcsolatban.
ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Vannak olyan nők, nyugodj meg.

De hiába mennek bele a kapcsolatba ÁLTALÁBAN a férfiak olyan egót "növesztenek" általuk, hogy elkezdenek kikacsintgatni, végül hűtlenek és/vagy elhagyják őket.

Vagy az is sokszor előfordul, hogy megutálják egymást hiába bírták egymást az elején, nem kívánják egymást, szex nélkül zajlik az élet.

Tehát nincs értelme együtt lenni valakivel csak azért, hogy végre legyen valaki az életében...

ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

megértem de ha más nem akkor egy jó barátság létrejöhetne,nem olyan pasival kellene el menni ide oda akivel nem érzed jól magad és nem olyan programban részt venni ami nem érdekel pl ha nem szeretsz bowlingozni akkor nem mész és megbeszélitek mi lenne jó. Én ronda pasiként ezt nagyon élvezném még akkor is ha egyértelműen csak barátság lehetséges szóval kapcsolat szex kizárva.

Akár tanácsot is elfogadnék hogy hogyan legyen valaki másnál egy minimális esélyem. Vagy ha úgy van és kb úgy kívánná a szexet mint én akkor azt megpróbálni. És mondom ezt úgy hogy neki se és nekem se lenne más lehetőségem de kedveljük egymást.

ápr. 6. 12:43
 5/28 A kérdező kommentje:

3 én biztos nem lennék ilyen bár ezt bárki mondhatja.

Értem én de egy próbát nem megér,annyira nyilván nem érdekel hogy minden áron belemenjek egy kapcaaltba de annyira igen hogy megpróbáljam.

ápr. 6. 12:46
 6/28 A kérdező kommentje:
*kapcsolatba
ápr. 6. 12:47
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
A kedvelés kevés, vonzalom is kell!
ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, kérdező, hogy egy idegen ember megismerése sokszor fárasztó, kockázatos és utólag olykor fölöslegesnek is bizonyul. A fizikai vonzalom az, ami miatt mégis megteszik az emberek.

Ez szokott lenni a legfőbb motiváció, és ha ez nincs, akkor a legtöbben kvázi fölöslegesnek érzik az ismerkedést.


Nem tudom, hogy lehetne ezt orvosolni a te esetedben. Talán ha nem direkt módon ismerkednél, hanem közösségekben. Ott rendszerint nyitottabbak az emberek.

ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8 van most egy női barátom csak messze élünk egymástól egyértelműsítettük hogy csak barátkozunk és napi szinten beszélünk. Nah most ugyan ezt akarnám egy hozzám hasonló nővel akinek ugyan olyan jó érzés lenne egy ilyen barátság mint nekem vagy egy kapcsolat lehetősége. Ha közelebb vagyunk egymáshoz akkor több programon is részt vehetünk és ki tudja lehet pont bejönnék neki az is lehet hogy meglátná bennem a lehetőset és ki tudja lehet nekem ő lenne a tökéletes nő. Akinek nincsenek barátai az bármiféle emberi kapcsolatnak örül én így voltam vele.
ápr. 6. 12:57
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek utolsóval, ne direkt módon próbálj ismerkedni hanem kezdj el közösségekbe járni, ingyenes tanfolyam vagy bármi hobby közösség, jóga, ahol sok nő előfordul. Csak úgy ismerkedj lazán a nélkül, hogy éreztetnéd, hogy te párkapcsolatot keresel.
ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!