Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ilyen esetben léphet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen esetben léphet a férfi?

Figyelt kérdés

Több hasonló esetem is volt. Például minap boltban bambulva keresgéltem, mellettem állt egy nagyon helyes fiatal nő, oda néztem, azonnal mosolygott maga elé, mentünk mindketten tovább, a következő sorban is összefutottunk, megint mosolygott, már rám pillantva. Szóval ez már lehet jó alap?

Csak azért kérdezem, mert sok helyen írjátok, mondjátok, hogy nyilvános helyen nem szeretitek, ha leszólítanak benneteket.:D



ápr. 7. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jó alap, hogy megszólítsd.

Vagyis ne ugorj egyből a lényegre, hogy igyatok meg egy kávét. Viszont egy "Szia, látom te is vettél Xy-t. Tudsz segíteni, hogy melyik sorban van?" Például. Innen már el lehet kezdeni egy beszélgetést. Aztán a végén el tudod kérni az elérhetőségét.

ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, persze, nyilván először lenne egy small talk.
ápr. 7. 07:53
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincd párom nem gond. De van és így gáz.
ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak kínjában mosolygott hogy ki ez a bámuló rondaság?
ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Apád.
ápr. 7. 08:35
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarok kedvrontó lenni, de biztos hogy miattad mosolygott? Mert jártam már úgy, hogy valaki beképzelte, hogy őt nézem és rámosolygok, közben teljesen máshol járt az agyam, és azt se tudtam, hogy ő létezik...
ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, mikor másodjára is egymás mellé kerültünk, ismét mosolygott, csak akkor már rám is pillantott.


Egyébként korábban is csináltam már, akkor könyvtárban, hogy leszólítottam lányt. Kicsit beszélgettünk, és felajánlottam, hogy ha van kedve, utána igyunk valamit, itt és itt leszek a könyvtáron belül. Fél órával később megjelent, hogy akkor mehetünk.

ápr. 7. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:
4%

A nők zavarukban is mosolyognak. De amig ilyen fatökű vagy, sosem ismered meg őket! Amúgyis minden helyzet egyedi!

Az is tré ahogyan te megnyilvánulsz! Volt egyáltalán valaha barátnőd???

ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ilyen esetben nyugodtan próbáld meg.
ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd, ha füst- vagy fing-jeleket eregetnek, akkor próbálkozhatsz. :))
ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!