Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, melyik esetben vonzóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik esetben vonzóbb a férfi? Melyiknek van jobb esélye, hogy párkapcsolatba akarj vele kerülni?

Figyelt kérdés

Szóval kétféle hozzáállású férfi, ahogy rád gondol, és mindkét esetben már kialakult egy nagyon jó kölcsönös kémia:


1. Akarom, hogy az életem része legyél valamilyen formában, akár barátság, akár több. Nem tudom, hogy te mit akarsz tőlem, és hogy meddig működne egy párkapcsolat közöttünk, és nem akarom elveszíteni azt, amit adsz, ezért nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne bepróbálkozni nálad, mert az elronthatja a közöttünk lévő kapcsolatot és elveszíthetjük egymást.


2. Akarlak téged barátnőként és nem máshogy. Még nem tudom, hogy te mit akarsz, de ha nem vagy nyitott arra, hogy egész önmagad beleadd a kapcsolatunkba hogy egy párkapcsolatba kerülj velem, akkor nincs szükségem rád és nem leszel az életem része, mert nem érdekel barátság veled, kizárólag annál több.



2022. okt. 22. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Az első
A második
26 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a második egyenes, határozott és őszinte, ezért arra szavaztam.
2022. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is a második. Nincs szükségem olyan emberekre, akik elhitetik velem, hogy a barátaim akarnak lenni, majd mikor szerelmes és boldog vagyok valaki mással, ahelyett hogy örülnének, szanaszét sértődnek és gyűlölik a párom. Felrúgnám azt a barátot aki nem akar barát lenni, csak arra vár, hogy behívjam az ágyamba.
2022. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2: Az első nem ilyen. Arról van szó, hogy kedveli a személyiséged és ezt nem akarja elveszíteni. Az elveszítésed elkerülése nagyobb fontosságú annál, mintsem hogy lesz-e köztetek "több mint barátság", vagy sem.
2022. okt. 22. 21:17
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
3. Akarom, hogy az életem része legyél. Nem tudom, hogy te mit akarsz tőlem, és hogy meddig működne egy párkapcsolat közöttünk, de nem akarom elveszíteni azt, amit adsz. Akarlak téged barátnőként. Még nem tudom, hogy te mit akarsz, de ha még nem vagy nyitott arra, hogy egész önmagad beleadd a kapcsolatunkba hogy egy párkapcsolatba kerülj velem, várni fogok rád. Szeretlek.
2022. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Az 1-es mire jó? Főleg, ha párkapcsolat a cél szerintem ultragáz.

Nem akarnék olyan barátot, aki mellett lábujjhegyen lehet létezni, mert mi van, ha túlgondol valamit, megsértődik, azért, mert vonzódik hozzám.

2022. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
A 3-as jól szólt!!
2022. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis a 3. opció
2022. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4: Nem-nem.

Akarom, hogy életem része légy. Azt is akarnám, hogy ennél több legyen, de nincs feltétlen szükségem rá, a barátságot viszont minimum mindenképpen meg akarom tartani.

2022. okt. 22. 21:32
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
"Létezik-e férfi és nő között barátság és, ha igen, miért nem?" Karinthy
2022. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

#8

Ez a te opcióidon kívül esik, ez az, ami igaz opció.

2022. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!