Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy elvesztettem minden érdeklődést a férfiak felé?

Figyelt kérdés

Valahogy elromlottam az utolsó kapcsolatom után. Nem tudok senkit vonzónak találni (ebbe híres sztárok is beletartoznak), annyira pláne nem hogy fizikailag akarjak is tőle valamit, kiráz a hideg ha közeledni akar valaki. Az exem is már teljesen semleges pedig teljesen bele voltam betegedve majd' 5 évig.

Egy ideig még normális volt, de 2 éve kijöttem a kapcsolatból és nincs semmi szexuális traumám, most azért kicsit zavar.

Nektek ha volt ilyen, mi rázott ki belőle?


ápr. 8. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem van szexuális traumám de ez ettől szerintem független. Ha nem szeretsz senkit nem kötődsz akkor nem is vonzódsz igazán úgy senkihez és nincs benned állandó vágy. Szerintem ez normális.
ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. :) F
ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Én csak biokémiai oldalról tudok ehhez hozzászólni, ha egészséges vagy, nyitott leszel bármire. Nem szedsz, szedtél valamit?

Sok gyógyszer kinyírja a libidót, sajnos.

ápr. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok csak a nőkkel. Már a csók gondolatával is ki lehet kergetni a világból.
ápr. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: nem szedek semmit.
ápr. 9. 06:04
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Én is elvesztettem már.

32/N

ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Én is elvesztettem már!


Már csak a nőket szeretem!


38/f

ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Akkor úgy mondom, hogy senkit nem találok vonzónak, biszexuálisként se nőt, se férfit.
ápr. 10. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg zombi-szexuális vagyok, de még nem találtam meg az igazit. :D
ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!