Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, ha úgy érzem, hogy egyedül folytatnám az utam, mert elvesztettem az érdeklődésem a ferfiak iránt, közel az 50 hez ?

Figyelt kérdés

Közel az 50 hez, 15 évvel a valasom utan, es egy tönkrement kapcsolat után, megváltozott a gondolkodásom, már nem akarok új embereket megismerni, férfiakat, elvesztettem a vágyam, hogy tetsszem, hogy aggódjak, hogy ki mit gondol rólam, vagy hogy mennyire lát szépnek, egyedul az erdekel, hogy meglegyen ami kell nekem itthon, ha a lanyom meglatogat, es hogy legyenek kifizetve a szamlaim.

Nem vagyok még klimaktériában, tavolról sem, most vagyok pár hónap múlva 48 éves.

Ez új a szamomra ez az erzes, mert eddig valamennyire kitöltötte az eletem a parkapcsolat es most egy űr maradt, ami nem tudom hogyan tölthető ki.

Kapcsolataim nem végződtek jól csak felkegyelmü szadistákat szedtem össze eddig es most is sorban állna pár, akire még nem került sor es meg nem tudtak ártani de sajnos szamukra, mar nem is fognak mert nem lesz rá lehetőségük!


ápr. 6. 19:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Maradj nyugodtan egyedül ha neked úgy jobb.
ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Próbálkozz nőkkel.
ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Miert kene föltétlen PRÓBÁLKOZNOM valakikkel folyton?
ápr. 6. 19:40
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem akarok nőkkel SEM próbálkozni
ápr. 6. 19:40
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarsz pasit, akkor nem akarsz. Keress hasonlóan gondolkodó barátnő(ke)t és éld az életed.
ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én házas férfiként érzem azt, hogy megváltás lenne egyedül élni. Soha soha soha többé nőt az életembe.
ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Milyen választ vársz? Én sose akartam pasit. Ritkán volt, gyakrabban nem, de az egyedülléthez nem kértem engedélyt a gyiktől. Ne pasizz. Kit érdekel?
ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem engedelyt kérek, hanem nem nagyon vannak barataim, sőt egyaltalan mert kulfoldre szakadtam
ápr. 6. 20:06
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

#8! Jaaa. Hát, akkor miért nem azt kérdezed, hogy barátkozzál 50 évesen? Én mondjuk nem tudok segíteni, mert mindig is voltak barátaim.

#7

ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem engednek be csomó rosszindúlatú bámeszkodót az eletembe, barát címen, csak hogy ne legyek egydül. Nem féltem az eletben semmitől jobban, mint a magánytól, de az elet megmutatta, hogy ez az utam es mar nem olyan rossz
ápr. 6. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!