Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ekkora korkülönbség még belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbség még belefér?

Figyelt kérdés
A kolléganőm 25 éves, én 38. Mostanában sokat beszélgetünk, kihív dohányozni, ebédelni. Nem úgy tűnik, mintha nagyon zavarná.

ápr. 11. 14:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
100 eve pont jo lett volna. Ebben a felgyorsult vilagban ezek mar csak erdekbol szoktak kialakulni.
ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
#1 száz éve a 38 éves pasiknak már 5 gyereke volt és feleségük, nem 25 éves lányokat hajkurásztak🤣Max. fantázia szintjén.
ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ő a gazdagabb... Végzettségre azonos a szint úgymond, csak más területen dolgozunk.
ápr. 11. 15:05
 4/31 A kérdező kommentje:
2: ha megélték egyáltalán a 38-at...
ápr. 11. 15:05
 5/31 anonim ***** válasza:
5%
Nincs esélyed nála. Keress helyette egy kisgyerekes , 40 es , elhízott nőt! Biztos van olyan munkatársad is.
ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
És képzeld, nem! Szexi sportos negyvenes van, de neki van pasija.
ápr. 11. 15:21
 7/31 A kérdező kommentje:
Vele is jóban vagyok, jó kis csokikat kaptam tőle születésnapomra, csak éppen ő foglalt.
ápr. 11. 15:22
 8/31 anonim ***** válasza:
33%
Randira nem hívod el?
ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Kicsit még várok. Ha az elkövetkező napokban is ilyen lesz, akkor persze.
ápr. 11. 15:46
 10/31 A kérdező kommentje:
Eddig nem érdeklődött különösebben. Pár hete lett szingli.
ápr. 11. 15:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!