Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésben minden életkorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésben minden életkorban van játszmázás?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy az talán túl steril lenne odamenni valakihez és megmondani, hogy komoly perspektivikus kapcsolatot keresek, hosszútávon családot és úgy gondolom, hogy ő egy jó jelölt lehetne, mit szól hozzá. Ez vagyok, ezt tudom nyújtani, ezek és ezek az elvárásaim. Nyilván nem az utcán véletlenszerűen kiválasztott emberre gondolok, hanem akit már ismerek valamennyire szociális körből és tudom, hogy ő is társat keres. Mindig le kell futni előtte sok tiszteletkört vagy úgy másképp mutatni magad, mintha nem errő lenne szó, hanem csak flörtrő, szórakozásról? Tinikorban még persz így van, hogy sokan indirekt módon beszélnek, nem mondják ki nyíltan a szándékaikat, de felnőttként is ugyanígy kell viselkedni?

ápr. 13. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy komoly kapcsolatot akarsz attól még flört történik...
ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"odamenni valakihez és megmondani, hogy komoly perspektivikus kapcsolatot keresek, hosszútávon családot".

Hát azért egy vadidegenhez nem túl szerencsés oda menni így, Ezt te sem gondolod komolyan. Egyáltalán, hogy nyitott lenne e az ismerkedési szándékodra. Aztán, ha igen, akkor ez még oké, hogy komoly kapcsolatot keresel, csak a többit ne rakd hozzá, "ő egy jó jelölt lehetne hozzá". Azt tudhatod ugyan, hogy komoly kapcsolatot keresel, de, hogy egy random vadidegen alkalmas e erre.

"ő egy jó jelölt lehetne". És ezt mi alapján mondanád? Külső???


"Mindig le kell futni előtte sok tiszteletkört vagy úgy másképp mutatni magad, mintha nem errő lenne szó, hanem csak flörtrő, szórakozásról?"

Nem kérdező. Meglátsz külsőre valakit, és már mehettek is szobára, gyereket csinálni, kit érdekel ki fia borja a másik.

ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a másik ember függ az hogy Tőle mit fogok akarni. Lehet komolyat lehet lazát lehet offolom a f.rncba.

És nem az van hogy én elore kitalálom hogy vele aztán holtomiglan akarok lenni. Ha nem is ismerem?


A dolgok kialakulnak maguktol.

ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*másik embertől függ
ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A játszmázás és a flört, ismerkedés, randizás az marhára nem ugyanaz. Játszmázni kortól függetlenül nem szokott senki (én pl életemben nem játszmáztam, mindig is tiszta lapokkal játszottam), de azért ismerősi körből is konkrétan kiválasztott személyt is elriasztana az, ha minden körítés nélkül odamész hozzá, hogy te márpedig komoly, perspektivikus kapcsolatot akarsz tőle. Kortól függetlenül ennek nem ez a módja. El kell hívni randizni, ismerkedni kell, jó élményeket szerezni, együtt tölteni egy csomó időt kettesben, hogy ezt KÖZÖSEN eldöntsétek, hogy akarjátok-e tartósan csinálni. Nem lehet csak így letámadni valakit sem kamaszként, sem 50 évesen.

Én amúgy értelek, 17 és 20 és most 31 évesen is úgy vagyok vele, hogy a randizgatós időhúzásnál rosszabb nincs, de ez kell, nem lehet átugrani, mert nagyon fontos szűrés, nőként legalábbis elengedhetetlen, nem lehet egyből odaugrani a "simán baráti kör tagjai vagyunk, beszélünk kéthetente egyszer"-ből oda, hogy "együtt élünk és gyereket tervezünk". Előtte és közte vannak lépések, amik ha fárasztóak is, igenis fontosak. És mindkét nem számára elengedhetetlenek, férfiként sem akarnál egy bolond nő mellett elköteleződni, csak mert éppen ő is párt keres, és amúgy papíron megfelelne az elvárásaidnak hosszú távra. Meg kell egymást ismerni, másképp, mint amit a közös ismerősi kör nyújtani tud.

ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*játszmázni kortól függetlenül nem szokott MINDENKI (bocsi, előre szaladtam a gondolataimban :D )
ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell játszmázni. Nekem az a tiszta sor ha az elején kiderülnek az alap dolgok pl. gyereket, családot akar-e az illető.
ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Legtöbbször az is játszmázik, aki nem tud róla. Ilyen az emberi működés. Magadgokú önismeret kell a játszma elhagyásához.
ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!