Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akar építeni?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja ismerkedek egy férfivel. (internet)

Eddig szinte minden nap beszéltünk, ritkán maradt ki egy nap. De 1héttel ezelőtt 4napig nem írt, én ráírtam. Utána megint ment gördülékenyen. Most viszont megint ez a 4 nap semmi szitu.

Mit csináljak?



2018. ápr. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezz rá... Akkor nem kell talàlgatni és taktikàzni màr az elején. Én biztos mondanàm, hogy nem számonkérni szeretném csak már feltűnik így 2.alkalommal
2018. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha olyan rideg. Rákérdeztem. Azt mondta nem miattam. De szerintem csak nem akart megsérteni. Ő 31 éves
2018. ápr. 17. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Egy idő után elfogy a téma, és írásban sokkal nehezebb így beszélgetni. Erőlködős, nyögvenyelős, kellemetlen lesz, amikor már az ember nem tud újat mondani, és nem akarja azzal utatni , nyomasztani a másikat, hogy elmondja 120000X azokat a dolgokat, amiket már elmondott. Én is kifogynék a témából, neten, főleg írásban nem nagyon lehet mindig újat mesélni. Kell egy kis szünet is, mert akkor ott már nem megy olyan gördülékenyen; ha már csak ugyanazt tudná mondani, és önmagát ismételgetni; és kényszeredett, olyan erőlködős, olyan kínlódós lenne a beszélgetés; ezért jók közötte a szünetek, mégha érdeklődik is. Mert ha amikor beszélgettek, akkor jó, és szívesen beszélgettek egymással, és szimpatizáltok egymással, és fain, élvezitek egymásnak hát valamilyen formában a "társaságát", akkor jó. Akkor nincsen okod aggodalomra szerintem. Viszont az is lehet, hogy szeret veled beszélgetni, de szerelmet nem tudna veled elképzelni. Több variáció is lehetséges. Meg amúgy otthon, ingerszegény környezetben, meg kb csak a munkáról tudna beszélgetni, vagy pl a világnézetét, szemléletmódját már ismered, bemutatta neked, abba se tudna újat mondani; nem történt vele semmi különös. Hát de akkor szerintem pl beszéljetek ilyen hangos bigyóba pl telón v szkájpon, vagy fészen is van ilyen lehetőség hogy hívás. De mondjuk ha ő is nyitott rá. Legalább akkor hallod is a másik reakcióit, így sokkal jobb; viszont ha jól megvagytok, úgy érzed, akkor lehetne talán találkozni is, séta közben könnyebben jönnek a témák; könnyebben megláthatsz valamit; ami eszedbe juttat egy tök izgalmas témát, ami mindkettőtöket érdekel.
2018. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Valami szemet szúrt és lehet, hogy itt van a kutya elasva:


"minden nap beszéltünk, ritkán maradt ki egy nap. De 1héttel ezelőtt 4napig nem írt, én ráírtam."


Lefordítom, legalábbis, ez jön le. Ő írt rád addig MINDEN NAP. Majd TE magadtól csak akkor kerested, amikor már 4. napja nem keresett.


Mit csinálj?? Időnként magadtól is keresheted a társaságát.


Ha nem érzem kölcsönösnek az érdeklődést, mindig én kezdeményezem a beszélgetést, akkor úgy érzem, hogy nem érdeklem eléggé ahhoz, hogy keresse a társaságomat.

2018. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig köcsönösen kerestük egymást :)
2018. ápr. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!