Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak teltebb lányoknál próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak teltebb lányoknál próbálkozzak ezentúl?

Figyelt kérdés

Nagyon sok vékony/ átlagos nővel próbálkoztam akikkel nem volt jó a szex. Viszont a teltebb lányokkal jó volt. Valamiért nagyon izgató. Csak sokszor mondják haverok hogy ott van az a csaj, próbálkozzak vele stb. És ha eljutunk szexig akkor meg semmi.

Na ezt hogyan lehetne normálisan kommunikálni az emberek felé?

Pl. van egy nő aki 100 kg, de neki vannak mellei rendesen és szép arca Ő tetszik nekem.


Vagy próbálkozzak még vékonyabb csajoknál? (Belőlük több van)

És itt a teltebb alatt elhízottat értek inkább.


32 F



ápr. 14. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
hu azért a 100 kg szerintem sok nőben, de lehet hogy jobban bedobja magát az ágyban mert kevesebb pasi hajt rá igy hálásabb mint a csinos vékonyabb nők
ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Most az a kérdés, hogy ha neked a kövérek tetszenek, akkor náluk próbálkozz-e?


Igen. Erre magadtól nehéz lett volna rájönni?🤣

ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene az ízlésedet és a szexuális szokásaidat az emberek felé kommunikálni? Magánügyed, hogy ki tetszik és mitöl indulsz be az ágyban. Még a haverjaidra sem tartozik, miért az ö tanácsaikat követed? Egyedül nem tudod eldönteni, hogy kinél akarsz kezdeményezni?
ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak volt aki azt mondta, hogy csak nem vagy homoszexuális.

Mert egy alacsony vékony nő volt és mondtam hogy akkor inkább kiverem magamnak.

ápr. 14. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
#1 ez akkora hülyeség, amit mondasz. Én vékony nő vagyok és bármilyen jó pasikat le tudok akasztani szexre, de ez nem jelenti azt, hogy akkor én csak kiterülök, meg se mozdulok és kb. csak elviselem a szexet, mintha az valami kínzás lenne. Én ugyanúgy szeretem lovagolni, szopni, aktívkodni, élvezem az egészet, HA kívánom a partnert. Lehet neked azért voltak rossz tapasztalataid, mert nem kívántak eléggé…
ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Csak tudnám miért nem szerelmet kerestek és miért egy kasznival rendelkező lyukat? Egy nő többet érdemel. Én 22 éve vagyok a párommal akiben most is szerelmes vagyok. Ezért izgat fel minden napi. 41f
ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezö és ha az vagy, ahhoz is kinek mi köze, vagy mit érdekel az téged, hogy ki mit gondol? Most komolyan a haverjaid döntik el, hogy kivel feküdj le?
ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 pont ez a lényeg, hogy van egy nő akivel nagyon jól elvagyunk, így szellemileg egymásra hangolódtunk, de mivel vékony testalkatú nem áll fel rá a farkam sem. És így utólag bánt hogy belekezdtem, mert tudtam hogy testalkatra nem az esetem, de mindig jól elbeszélgettünk és adtam egy esélyt a dolognak.
ápr. 14. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hálásabb? Amiért vki telegechizi?
ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
#8 most úgy teszel, mintha valami szívességet tennél neki azzal, hogy “esélyt” adsz neki. Api 5 perc alatt talál mást. Te meg keress valami kövéret.
ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!