Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi hónapokig kerülge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi hónapokig kerülget, majd beadom a derekam és leáll, az mért lehet?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem egy oka lehet, hogy van valakije. Vagy lehet más ok is a háttérben? Több mint fél évig közeledett felém, az túlzás hogy ostromolt, de egyértelmű volt hogy mit akar. Nekem még tetszett is, hogy ilyen lassan haladnak a dolgok, majd amikor már látta rajtam, hogy "megvagyok", akkor abbahagyta az egészet. Nyilván rákérdeztem, de nem adott egyértelmű választ, én pedig nem fogom magamat ráerőltetni senkire. Szóval ilyenkor az egyetlen magyarázat az, hogy van valakije?
ápr. 15. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Van akinek csak a vadászat izgalmas, onnantól hogy elejtette az emberét már nem érdekli tovább
ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pff..
ápr. 15. 10:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagy neki kihívás ennyi.
ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fasza
ápr. 15. 10:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van akinek csak az számít, hogy lássa megkaphatna e. Ha ezt konstratálja, onnan már nem is számít a nő, levegőnek nézi. Ezt én is ismerem, velem is eljátszották. De szerintem biztos van akivel össze is jön. Gondolom aki nagyon bejövős.
ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na pont ezt akartam kérdezni, hogy az ilyennek van-e akivel együtt is marad.. igen valószínűleg amit írtál, a nagyon bejövős.
ápr. 15. 10:32
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
hulyitetted ez volt a baj... megunta .. felesleges tulgondolni.
ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én hülyítettem?😀 Oké 😀
ápr. 15. 10:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg jelenleg is van valakije, de attól még építgeti a kis egoját. Ennek meg most te lettél az áldozata.
ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Inkább a forró kását kerülgeti tovább. :D
ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!