Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők niért méret mániások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők niért méret mániások?

Figyelt kérdés

Ha vonzalomról van szó, a férfi magassága a legfontosabb külső tulajdonsága.


Szexnél pedig a farok méret a mindenük. Elég csak megnézni a szexpartnerkeresőket + akiről elterjed, hogy nagy neki, ahhoz mennek a nők.



ápr. 15. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
79%

Nem a legfontosabb, de fontos a magasság, biztonságban érzem magam mellette. Mondom ezt úgy, hogy volt alacsonyabb pasim is, szóval nem küldök el senkit mert alacsony, de ezt érzem egy magas pasi mellett.


A farok méreten meg több férfit hallottam pörögni, mint nőt. Sőt, a tapasztalataim alapján, létezik túl nagy is, ami már kellemetlen.

ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
67%

A férfiak miért méret mániások?

Ha vonzalomról van szó, a nő ne legyen kövér/túlsúlyos. Magasságra a legtöbb férfi a nála valamivel alacsonyabb hölgyet preferálja (vagy akár jóval alacsonyabbat, mert pici, cuki).

Szexnél pedig mekkora a melle és a feneke...

ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
68%
A magasság evolúciós okok miatt fontos és tényleg sok esetben túlértékelt szempont. A farokméret téma inkább a férfiakat izgatja, ez is egyfajta verseny, pedig az extrém méretektől eltekintve nem számít olyan sokat.
ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

#1

Én előbb verekednék egy magas, vékony férfival, mint egy alacsony, izmossal.

Mivel a férfiakat csalják meg/alázzák meg/nevetik ki/utasítják el a méretük miatt, így nem meglepő.

ápr. 15. 18:01
 5/71 anonim ***** válasza:
60%
A középmezőny a nyerő mindig. Elég ha a pasi 175-182 cm között van. A farok meg egy erősebb átlagos 16-18 cm mindenkinek elég.
ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:

#2

Ez elég gyenge. A nők se szeretik a kövéreket. A férfiak inádják a magas nőket és minden mell/fenék méretnek kb azonos nagyságú rajongótábora van. Majd nézz körül a valóságban.


#3

Nem kell ahhoz extrém méret.

ápr. 15. 18:07
 7/71 A kérdező kommentje:

#5

Na igen, de a 16-18cm nem átlagos már.

ápr. 15. 18:09
 8/71 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, miért lenne releváns, hogy te kivel verekednél meg?

Ez semmiben nem befolyásolja az én biztonságérzetemet.

ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
71%
Neked kéne inkább szétnézned a valóságban ahelyett, hogy mindenféle összeesküvés elméletet gyártanál.
ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
24%

"extrém méretektől eltekintve nem számít olyan sokat."

Ezt írtad a péniszről. Az teljesen mindegy hogy most 175 vagy 180 centire tesszük az átlagmagasságot, kb 7,5 centi a normál eloszlás szórása. Tehát ha pl 180 cm az átlag, akkor 188 cm már magasabbnak számít a férfiak 16%ánál. Ilyen magasságú férfinek könnyen csökken 2 centivel a magassága a nap végére. Illetve a hanyag testtartás miatt is pár centivel alacsonyabbnak tűnhet ember. Tehát ha van egy 188 centi magasnak mondott ember aki hanyag testtartású és éjszakai műszakból ért haza és levette a cipőjét, ès van egy lakótársa aki átlag 180 centi magas, most kelt és a cipőt már felhúzta, akkor 188cm-zsugorodás-hanyagtestartás=184cm,2 centivel lesz magasabb mint a 180cm+cipő=182 centis lakótársa. 2 centi meg hacsak nem egymás mellett állnak, vagy hacsak nem nagyon ezt próbálja megsaccolni az otlévő, kb észrevehetetlen. Kb azt fogják magasabbnak gondolni aki vêkonyabb :D. Pedig egy egêsz szórás a különbség. Ezt most csak azért írtam hogy nehogy azt gondold, hogy csak a péniszméretnél nem szâmít a pár centi eltérés.


Nekem nagy farkam van, és volt több exem akiről tudom hogy a barátnőinek is mesélte, volt amelyik még az anyjának is elmondta :D Volt akinek a barátnője még mondta is hogy fotózza már le neki. Viszont nagyon szerencsétlen lehetek ezek szerint mert olyan soha a büdös életben nem történt, hogy akár egy lány is bekopogott volna az ajtómon, hogy Szia xy mesélte, hogy tiéd a legnagyobb amit valaha látott élőben és szeretném ha jól megbasznál! És nagy összegben mernék rá fogadni, hogy soha nem is fog ilyen történni velem.

ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!