Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők niért méret mániások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők niért méret mániások?

Figyelt kérdés

Ha vonzalomról van szó, a férfi magassága a legfontosabb külső tulajdonsága.


Szexnél pedig a farok méret a mindenük. Elég csak megnézni a szexpartnerkeresőket + akiről elterjed, hogy nagy neki, ahhoz mennek a nők.



ápr. 15. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk az is igaz hogy önző volt. Mindig olyanokat mondott közben hogy neki hogy jó, hogyan csináljam…

Meg a végén elterült és azt mondta hogy most már csak egy masszázs kellene neki.

ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:

#15

Direkt játszod a hülyét?


#16

A nőkre mást vernek rá. Ha a nőknek nem ez lenne a legfontosabb, akkor a férfiakat se nagyon érdekelné. Tudom, hogy nem férfias, akinek kicsi, erről is lehet beszélni.


#19

Tiniként én is elhittem, aztán megtudtam, hogy mit szeretnek a nők. Ki beszélt incelekről?

ápr. 15. 22:34
 33/71 anonim ***** válasza:
71%
#32 te még most is egy tini vagy. Agyilag és érzelmileg egy 15 éves kissrác szintjén állsz.
ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:

#23

Amiatt más az ízlésed?


#24

Azért írtam, hogy egy alacsony, izmos férfi jobban elrettent, mint egy magas, vékony. De a nőknek a magasság a legfontosabb, szóval mindegy.


#25

A nők vannak rájuk izgulva. Ők kellenek nekik. Honnan tudod, hogy a 24-es incel? Incelezni a legegyszerűbb...


#27

Nem véletlenül úgy lenne igaz a mondás, hogy nem a méret a lényeg, csak legyen nagy.


#28

Nem a személyiség tölti ki a hüvelyt.

ápr. 15. 23:02
 35/71 A kérdező kommentje:

#33

Messzebb nem is lehetnél az igazságtól.

ápr. 15. 23:05
 36/71 anonim ***** válasza:
14%

Mindegy, csak minden jo nagy legyen!



[link]



39F incel

ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
67%
Miért baj, ha tetszenek a magas pasik? Komolyan mit kell ezen ennyit hisztizni?
ápr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
80%
Shrek, visszatértél?
ápr. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:

#37

Ki mondta, hogy baj? Nem kéne mindent hisztinek hinni.


#38

?

ápr. 16. 08:29
 40/71 anonim ***** válasza:
83%
Nem a nőknek számít a méret, hanem nektek, mert ebben is azt lesitek, hogy ki a jobb, teljesítménymaniások vagytok mindenben és a nőkre kenitek a saját sza...kat.
ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!