Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára láthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára láthatatlan állapotból, hogy lehet kitörni?

Figyelt kérdés

Kisproltolt izmos jó testel+trendi öltözködéssel


Egy jobb féle "menő" kocsival


Folyamatos posztolasal a social mediara az utazasok,hobbik,partik, esemenyek stb.. kepeit, hogy lassak,hogy izgalmas nem unalmas eletet elek



Ezek kozul mukodhet valamelyik?


ápr. 16. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Van egy ilyen ismerősöm. Mindegyiket csinálja, ráadásul jóképű. Komoly kapcsolata nincs. Nem lehet komolyan venni. Nem lehet vele nagyon semmiről beszélni, unalmas, kissé egoista is a kinézete miatt, mindig magával van elfoglalva. Szóval van ez a része is a dolognak.


Szerintem legyél elégedett magaddal, meg fókuszálj a belsődre, lehessen veled beszélgetni, legyél humoros, ilyesmi. Ez sok csajnak bejön.


25/N

ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Első a harmadikkal együtt.
ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Én mondjuk férfi vagyok, de engem pont ez a minden fronton való "túlpörgés" riaszt el. A túl jót, túl extrát mutató nőket én skippelem, mert tudom azt, hogy én baromira nem ilyen vagyok, sokkal egyszerűbb életre rendezkedtem be és nincs semmi ingerem, hogy a mai pörgős világ szerves része legyek. De persze ízlések és pofonok, bizonyára vannak bőven, akiknek ez bejön. Nekem nagyon nem.


Kérdés, hogy te milyen beállítottságú vagy? Ha te is extrovertált típus vagy eleve, akkor jó irány ez, ha neked is az ilyen nők jönnek be, akik az állandó pörgést és "luxust" kívánják. De általában az ilyek mindig egyel jobbat, többet szeretnének mindenből, ami szerintem fárasztó lehet és nem tudom, mennyire maradnak meg "egyhelyben".

ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Az egyik munkatársam magabiztos, kocsija is van, ebből kifolyólag pénze is van elég, mégis átnéznek rajta még a csúnya nők is... Nem ezen múlik. Hogy min múlik, én se tudom...
ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Ezek közül egyik sem működik.

Személyiségváltozás kell. Szüless újra extrovertált génekkel.


Vagy maradhatsz olyan is, amilyen. Nem kell mindenkinek tetszeni, nem kella nők álmának lenned. Egy nő ek kell tetszened, az utolsónak.

ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Te most neten akarsz "föltűnni a nők számára", vagy a való életben, kérdező? Elsőnek talán ezt kellene eldönteni.
ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

Jó külsővel mindenképpen, de ez NAGYON jó külsőt jelent inkább.

Ahogy kényszeres feltűnősködéssel is elég jó helyzetbe kerülsz, csak az a baj ennek "természetesen" kellene jönnie. Ha csak megjátszod, az nagyon átlátszó lesz és rosszabb helyzetbe is kerülsz tőle.

Sajnos a magabiztos, szófosó, szövegelőgép attitűd nem igazán "tanulható" dolog. Valaki ilyen valaki nem, általában pedig a kettő között vannak az emberek.

Az mindenképp előnyös, ha óriási szociális hálód van, magyarán nagyon sok embert ismersz, ha téged még többen, akár úgy is, hogy te nem tudsz róluk az a legjobb.

Legyél jelen mindenhol, minden társasághoz legyen valami közöd stb.

Saját tapasztalat alapján ez nagyon bejön a nőknek.

A legalább átlagos, normális külső viszont elvárt. Tehát nem lehet komolyabb testi hiábd, kövérség, alacsonyság, kopaszodás kizáró tényezők.

ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha jól nézel ki akkor a három pont együtt jól működik


Ha szarul nézel ki és csak a kettes hármas pontot alkalmazod az nem működik ez szeémlyes tapasztalatom


Ezek helyett még opció hogy lehúzol pár évet sitten akkor tisztelni fognak és észrevesznek a nők

ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#8: jó lenne, ha még burkoltan sem biztatnád bűncselekmény elkövetésére a kérdezőt, mert az már önmagában büntetőjogi kategória (felbujtás).
ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

9 igen igazi közveszélyes rosszfiú aki véleményt ír egy anoním fórumon


Ha nem tudsz érdemben válaszolni akkor tartsd meg a galamblelkű képmutató morálapostolt


Az általam ismert börtönviselt férfiakra tapadnak a nőn jellemzően 2-3at kezelgetnek egyszerre

ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!