Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszumokat köttök egy társ keresésekor?

Figyelt kérdés
Pl mit néztek el, ami nem tetszik az adott társon ,viszont más tulajdonságai miatt mégis elfogadjátok,szeretitek.
ápr. 17. 07:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Nincs leszopva a fszod, hú az aztán a világ vége. Komolyan bmeg, arany élete van a pasasoknak.
ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10, Jézusnak nincs baja a puncinyalással?
ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10#

Az a baj az alapelvárásaiddal hogy nevetségesek

Ott akadtam ki hogy te incel létedre elvárnád hogy diplomás legyen a csaj, ez akkora bullshit hogy nem tudom ezen sírni vagy nevetni kéne?

Mindenkinek kell is hogy legyenek elvárásai, de ez konkrétan már inkább vicc volt, de még annak is ótvar

ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Amit elnézek; külső tulajdonságok

Amihez ragaszkodok; ne igyon, ne cigizzen, ne legyen gyereke és ne is akarjon, macskás legyen.

(Én is ilyen vagyok. Inkább maradok egyedül, de ezekből nem engedek)

ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kompromisszum: legyen keresztény, 30-33 között életkorú, 167-180 cm magas, átlagos-vékony testalkat, C+ kosár, főiskolai diploma ( min. ), nettó 500 minimum, saját lakás budapesten, ne tartson háziállatot, akarjon gyereket de ne legyen még neki mástól. Lehetőleg legyen szűz de itt kompromisszumképes vagyok.


37F incel

ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15#

Szerintem ezzel a provokatív ganéval te nem a csajokat húzod fel ahogy szeretnéd, hanem inkább az inceleket akik normál elvárásokkal sem találnak senkit.

Bár nyilván tudom hogy te sem igazán várod el ezeket kérdező, csak mivel el sem jutsz addig hogy bármiféle elvárást fogalmazhass meg egy nővel szemben, ezért jól esik beadni hogy te milyen igényes vagy. Még a csajokat is übereled igényekben gratula! Persze csak elméletben übereled, valóságban összehugyoznád magad örömödben ha egy randid lenne egy olyan csajjal aki egyik elvárasodat sem hozza

ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!