Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért csinálják ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy lánnyal, és egész gyorsan kialakult közöttünk egy szikra. Végre örültem, boldog voltam, fel is vetettük, hogy találkozunk egymással. (Hozzáteszem, mind a ketten tudtuk, hogy miért találkozunk), majd hirtelen a semmiből benyögte nekem, hogy "ne haragudj, de megismertem mást, és már találkoztunk is és eléggé bejön". Na itt hoppon maradtam, mert semmilyen jele nem volt ennek. Azóta nem keres, egyáltalán. Nem tudok vele mit tenni, mert joga van azt mondani hogy nem, de valahogy ezt igazságtalannak érzem, mert így kb addig kellettem, hogy ne érezze magát egyedül. Mi a jó ebben? Főként Nők, lányok válaszára lennék kíváncsi, női szemszögből érdekelne ez a viselkedés.

márc. 17. 16:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Szarul nézel ki. Nem vagy véletlen túlsúlyos ? 🧐
márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem, attól nagyon messze állok.
márc. 17. 17:00
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Hát, aki egyedülálló, megteheti, hogy többekkel is ismerkedik, hogy a legjobb merítésből válassza ki aneki legjobbat. Férfiak is csinálnak ilyet. Szerintem még korrekt is volt, őszintén beszélt, indokot is adott, elnézést is kért. El is tűnhetett volna szó nélkül. Akkor meg az lenne a bajod.
márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Több vasat tartott a tűzben
márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%

Az ember olyan, hogy utólag racionalizálja a tetteit. Szóval ebben az esetben, hogy ki miért teszi ezt, az hót mindegy, mert így is úgy is meg fogja tudni magyarázni magának a döntését.


Ilyenkor vannak a nagy összezavarások, amikor valami indokkal jönnek, hogy "bocs de zavar, hogy csak kéket viselsz" ... aztán a csávó kiakad, hogy úristen, a kék az egy szar szín? akkor most ne viselje? Kiírja a kérdést akár ide is, utána jár a színeknek, elkezdi kerülni a kéket, aztán végül azon kapja magát, hogy megváltoztatta magát ezen a téren, újra ismerkedik, de a másik csajnál már megint lesz valami, amit indokként felhoz a folytatás ellen.


Szóval ha ezen a síkon maradsz és próbálsz minden ilyen visszajelzést beépítve "változtatni", akkor ez egy szélmalomharc lesz a felszínen.

A probléma és egyben a megoldás is mélyebben van... de erre ez a megközelítés, ez a kérdés + az utólagos racionalizált válaszok nem fognak rávezetni.

márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Férfiak is csinálják, nem csak nők. Csak valakiben annyi sincs, hogy megmondja ha megismert mást és az lett a befutó.
márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Noren1989 ***** válasza:
0%

#7, neked ahhoz nem befutóként semmi közöd. Ez nem a 100m-s sprintfutàs.


Azt kell tudnod, h nem nyertél (?).

márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Hogy alakult ki a szikra ha nem is találkoztatok?


Ismerkedtetek csak, nem tartozott semmivel, sőt tök korrekten megmondta.

márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
#9 Pontosan. Nem megcsalt.
márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Megismert mást, aki jobban tetszik neki, akivel jobban érzi magát és valószínűleg úgy érzi, hogy abból lehet több is, ezért nem akar másokkal is randizni. Ezt őszintén, normálisan elmondta, utána meg nyilván nem keres, hiszen veled lezárta. Értem, hogy neked rosszul esik, de semmi rosszat nem tett. Ti még nem is találkoztatok, nem elvárható, hogy addig ne ismerkedjen másokkal.

Szerinted mit kellett volna tennie? Ha így is találkozik veled, de közben már alakul mással és úgysem lett volna esélyed, akkor az lett volna a baj. A jelenlegi szituációban szerintem ez volt a legkorrektebb tőle.

márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!