Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakra is igaz az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakra is igaz az hogy a férfiak 80 százaléka a nők 20 százalékát tartja csak vonzó jó nőknek?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 09:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

#27, 28

Csak azért irtam ezt, mert nem láttam még olyat akit minden nő elkerült. Olyat igen, aki csak nagyon keveseknek jött be, főleg olyanoknak, akik neki nem.


De akiket egyedülállóakat ismerek, azok többségében maguk döntöttek így, nem is érdekli őket annyira a csajozás. Es ez a 40es korosztály

#26

ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Annál kevesebb a vonzó nő
ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
63%

"De akiket egyedülállóakat ismerek, azok többségében maguk döntöttek így, nem is érdekli őket annyira a csajozás. Es ez a 40es korosztály"

Biztos vagyok benne hogy nem ismered őket igazán

A "nem is érdekel igazából a csajozás" szöveg a legtipikusabb hazugság ebben a férfihelyzetben

Az hogy te elhiszed ezeket a nyilvánvalóan kamuszövegeket, még nem azt jelenti hogy úgy is néz ki a helyzet

Azok az emberek valójában szenvednek, de mivel jogosan félhetnek a megvetéstől és kirekesztéstől, ezért inkább hazudnak (ők is) hogy ezt elkerüljék

ápr. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Igazad van. Az, hogy nem ismerkedunk, az nem jelenti azt, hogy nem erdekel.



39F incel

ápr. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!