Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek a férfiak csak 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek a férfiak csak 30 százaléka kell akkor hogy lehet hogy mégis a legtöbb ember párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Talán mert mégsem csak az a 30% kell az összes nőnek.
2017. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Én 20%-ról hallottam, de nyilván óriási különbség van aközött, hogy mire vágynak a nők, és mi az ami jut nekik. Mivel nem jut mindenkinek a 20/30%-ból, így kénytelenek beérni valakivel a maradék 70/80%-ból...
2017. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Ezt azok a no-life pötsök terjesztik, akik világéletükben nem mentek még nő egyméteres körzetébe. Az ilyenek lelkének megnyugvást jelenthet, ha a többi férfit ekézhetik: "lehet, hogy egy szűz nyakszakáll vagyok, neked meg több párkapcsolatod is volt már, de... de neked rosszabb, mert a barátnőd igazából egy milliomos alfahímről ábrándozik!"

És így bemesélik maguknak, hogy voltaképpen ők jártak jobban azzal, hogy egy nő sem engedte még őket a közelükbe.

2017. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Na vajon... Varázslat. :"D


22/N

2017. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem mindegy, hogy valakinek pár-néhány évente csurran-cseppen valami (egy nő) és arra őrült módra lecsap és összejön vele, míg valaki más meg heti-havi szinten fut olyan nőkbe, akik nagyon örülnének, ha ő lenne a párjuk.


És nem, az sem igaz, hogy a legtöbb ember párkapcsolatban van (a 18-30-as korosztályból mondjuk).

2017. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez a százalékosdi, nekem, simán vicc kategória.
2017. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb embernek (nemtől függetlenül) nem jön be mindenki, csak az ellenkező neműek kb. 20%-a.

Csak ez nem azt jelenti, hogy százból ugyanaz a húsz fog tetszeni minden nőnek. ;)

Lesz pár olyan, aki sokaknak bejön, lesz pár olyan, aki (szinte) senkinek, de a kettő között mindenki találhat neki tetszőt.

A Gizinek a magas, vékony, a Rozinak a kigyúrt, a Mancinak a szemüveges kocka, az Erzsinek a szakállas művészlélek, a Katinak a nagy melák mackó, és így tovább. És valószínűleg tíz esetből nyolcszor azt mondják a másik pasijára, hogy fúúúj, hogy tud vele valaki összejönni. :D

2017. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Vagy én vagyok vak, van a férfiak 70%-ának tartósan NINCS barátnője 20-30 éves kora között. 30 fölött már más, mert akkor már hirtelen minden nő házasodni akar, de nem tudnak ugyanahhoz a jó pasihoz többen is hozzámenni mint Szaúd-Arábiában, így jobban megfelelnek már az átlagosabb pasik is. De mondom ez csak 30 fölött van. 30 alatt egyszerűen tényleg a férfiak TÖBB mint felének nincs párkapcsolata. A nőknek meg szinte mindnek van fiatal korban mert akkor a legvonzóbbak és azokra hajt minden korosztály.
2017. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Sokkal több férfi szabad, mint nő. Ennek az is az oka, hogy rengeteg férfi (a felső 5-10% vagyonra, kinézetre, alfahímségre) egyszerre több nőt is tart magához közel.


Én ismerek olyan karrierista bróker srácot (28 éves), akinek három éves párkapcsolata van, mellé egy szeretője egy éve (aki reménykedik abban hogy majd elhagyja érte a barátnőjét) és egy harmadik lány is őrülten belé van zúgva kb fél éve, akit szintén hülyít. Külsőre pedig mindegyik csaj olyan aranyos, kedves, csinos kinézetű (de nem plázapcsa, nem partiribi), akit a legtöbb férfi el tudna képzelni barátnőnek.

Ja és még átlagban havi szinten beesik neki egy alkalmi is.


Szóval nagyon sokszor előfordul, hogy egy férfi rengeteg nőt köt le.

2017. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
A nőknek a férfiak legjobb pár százaléka kell csak (nem 30%), ugyanis nagyon, nagyon kevés az a férfi, akit a nők *tényleg* vonzónak találnak, ennek egyszerűen evolúciós oka van, amit nem fogok itt, most kifejteni. Ha így nézzük, a nők meg vannak lőve, ugyanis ezen férfiak száma messze nem elegendő, hogy tartós kapcsolatra megkaphassák őket, úgyhogy néhány szerencsés kivételtől eltekintve, szinte az összes nő kénytelen előbb vagy utóbb összeállni egy olyan férfival, akihez egyáltalában nem vonzódik, még ha ezt nem igazán akarja bevallani magának. Főleg nem az elején. Ezért van ennyi szexmentes házasság, mert a nők kényszerből összeállnak olyan férfiakkal, akiket amúgy nem választanának, ha nem lenne rajtuk a nyomás, hogy záros időn belül bebiztosítsák maguknak a szüléshez és gyerekneveléshez szükséges anyagi biztonságot.
2017. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!