Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mernél menni hozzá?

Figyelt kérdés

Egy külföldi társkeresőn megismerkedtem egy amerikai lánnyal. Azért külföldi, mert feeder fétisem van, és itthon, meg úgy európában kb lehetetlen vállalkozás partnert találni.

Már pár hónapja beszélünk, beszéltünk már telefonon, videóchaten is. Arra gondoltam, hogy kimennék meglátogatni őt, azt hiszem 3 hónapos a max vízum, amit kint lehetnék. A munka nem lenne gáz, mert remote dolgozok, és itthon is másik időzónában.


Ki mernél menni hozzá úgy, hogy nála laksz?


ápr. 18. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Idegen nő. Csak úgy, hogy tudnák a családtagok merre megyek és nem 3 hónapra mennék ki hozzá lakni.
ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Tudnám, hogy egy pszichológus sokkal olcsóbb, hasznosabb lenne és még közelebb is lenne, szóval inkább ezzel a lehetőséggel élnék.
ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Csak ha máshova megyek. Pl barátokhoz rokonokhoz vagy szállásra mert dolgozni megyek ki és akkor ezek mellett talán találkoznék vele. Ha nem ghostol..
ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyire aberrált lennék igen.
ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A három hónap a max, mert többet nem lehetne legálisan. Olyat is lehetne, hogy egy-két hét előbb saját szállás, de ha tényleg ki akarjuk maxolni a három hónapot, akkor muszáj lenne nála is lennem, mert nagyon drága lenne
ápr. 18. 14:31
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Kisegíthetne téged anyagilag, lol.
ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy mennék...
ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Lipótmező miss you soooo much 😪
ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem. A magyar fizumból nem tufnám feedelni 😂
ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy én híznék :D
ápr. 18. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!