Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha meglátnál az utcán, metrón,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátnál az utcán, metrón, buszon akárhol a városban egy vadidegent és első látásra bele is szeretnél, mit mondanál neki? vagy oda se mernél menni hozzá?

Figyelt kérdés

nemet és kort is légyszi.

és bocs, ha már volt ez a kérdés.


2010. márc. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
volt. keress rá.
2010. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően lehetetlen az ilyen helyzet, mert én kizárólag külső alapján soha nem leszek szerelmes, pláne nem első látásra. Nekem tök abszurd a kérdésed, soha nem kerülnék ilyen szituációba. Ha valaki nagyon tetszik, és sikerül szemezni vele, akkor megszólítom talán. De nem ezt kérdezted.


21/L

2010. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mutasd a csöcsöööööööd!!
2010. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen. Elkezdtem feltűnően nézni, amikor észrevette, akkor egy darabig szemeztem vele aztán odamentem hozzá, köszöntem neki, majd megkérdeztem, hogy van e barátja. Eléggé elpirult, talán zavarba jött, de sajnos hamar kiderült, hogy volt barátja, legalábbis ezt mondta. Ha azt mondja, hogy nincs, akkor nyilván elkérem a számát, elhívom randizni. Kár érte, jó csaj volt :)


22/F

2010. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt ilyen! :) a metrón láttam egy nagyon aranyos, szép, jó csajt és szemeztünk, de sajnos tömeg volt a buszon és hülyén nézett volna ki ha a nagy tömegbe leállok ismerkedni!:D
2010. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nap mint nap látok jó pasikat a metrón.De csak időzőjelesen leszek "szerelmes".Mondjuk én eléggé az a fajta vagyok aki egy szép szempárba bele tud szédülni(főleg a barnába), de nem vagyok kezdeményező típus,sosem szólítanám le egyiket sem.

19/L

2010. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!