Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi tekintet jelentése mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tekintet jelentése mi lehet ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást személyesen, elhívott egy rendezvényre. Mikor megérkezett a helyszínre, ahol több ismerősével voltam jelen, az első dolga volt, hogy az arcomat nézte, figyelt már távolról, s azt is, hogy mit mondok, majd megnézte, kivel beszélgetek. Később, miután odajött, dumáltunk sokat, érdeklődött, stb, Idővel, mikor muszáj volt távoznom legkorábban,jöttem volna ki a helyiségből visszafordultam hirtelen, s észrevettem hogy csillogó szemmel úgy nézegeti az egész testem, mint egy scanner. Fel-le, de mintha közben magába akarta volna szívni a látvanyt. Ilyet miért csináltok, férfiak? Néztek már meg máskor is, de ő mintha közben elalélt volna, vagy én nem is tudom.Ez ilyenkor egyértelműen csak szexuális érdeklődésre utal, vagy ha legközelebb is elhív, reménykedhetek benne, hogy nem csak dugni akar?

#tekintet #Caakszex
ápr. 18. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Dicsexünk?
ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nő, reménykedünk, hogy nem csak szexet akar.
ápr. 18. 17:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te szeretnéd hogyha nem csak dugni szeretne, de az rajtad is múlik, hogy ne csak dugni akarjon veled. Egyelőre annyit lehet SEJTENI, hogy:

-az esete vagy kinézetet értve.

-az esete vagy kinézetet és belsőt is értve.

-igazából az jön be neki, hogy látja rajtad te mennyire oda vagy érte, jó férfihiúság növelő vagy számára.


Ha elhív randizni és nemcsak szexre hajt és persze te sem viselkedsz úgy mint egy éretlen tini, vagy ahogyan neki nem fér bele akkor lehet belőle több mint szex.

ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy az jön be neki, én mennyire odavagyok érte? Ezt honnan lehet leszűrni?
ápr. 18. 17:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet, de attól függ ő mennyire jó ember/nőismerő, mennyire tapasztalt, mennyire rafinált. Simán lehet arra vár, hogy te mászál rá aztán szépen odébb áll rögtön/pár alkalom után. Annyi biztos hogyha nem hív randira előbb utóbb csak nézeget mint a borjú az új kaput akkor komolyan nem gondolja/taktikázik/önbizalomhiányos (aki lehet veled dobja fel az önbizalmát).

Vannak olyan férfiak, hogy megvárják míg a nő kezdeményez aztán annyi. Meg persze randik során is hasonlóan gondolkodnak.

Az, hogy végigmér igazság szerint nagyon kevés, mert még nők is végigmérik egymást irigységből, puszta kíváncsiságból.

Nekem egyáltalán nem smakkol, hogy amikor előtte állsz, beszélgetsz vele akkor az arcod nézi, de ha elfordulsz akkor már stíröl. Nyugodtan normális keretek között, elfogadható módon megtehetné szemtől szemben és nem a hátad mögött.

Túlságosan is agyafúrtnak tűnik. De persze ha randira hív fogadd el és ismerkedj vele, lehetőleg ne feküdj le vele azonnal, figyelj oda milyen is ő.

ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Persze, nem fekszem le vele.
ápr. 18. 17:40
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
Nehogy belenyallyàl a mézescsupràba!!!
ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Jaj már megint a csaj, aki a csávó tekintetében akar olvasni 🤣 nem unod még?
ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ez a pasi rendezvényre hív társaság közé ahelyett, hogy randira hívna. Szerintem csak meg akar kamatyolni.
ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8 nem megint. Első kérdésem erről. Ma randira is elhívott szombatra azóta. Nem is tudom...
ápr. 18. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!