Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi tekintet jelentése mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tekintet jelentése mi lehet ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást személyesen, elhívott egy rendezvényre. Mikor megérkezett a helyszínre, ahol több ismerősével voltam jelen, az első dolga volt, hogy az arcomat nézte, figyelt már távolról, s azt is, hogy mit mondok, majd megnézte, kivel beszélgetek. Később, miután odajött, dumáltunk sokat, érdeklődött, stb, Idővel, mikor muszáj volt távoznom legkorábban,jöttem volna ki a helyiségből visszafordultam hirtelen, s észrevettem hogy csillogó szemmel úgy nézegeti az egész testem, mint egy scanner. Fel-le, de mintha közben magába akarta volna szívni a látvanyt. Ilyet miért csináltok, férfiak? Néztek már meg máskor is, de ő mintha közben elalélt volna, vagy én nem is tudom.Ez ilyenkor egyértelműen csak szexuális érdeklődésre utal, vagy ha legközelebb is elhív, reménykedhetek benne, hogy nem csak dugni akar?

#tekintet #Caakszex
ápr. 18. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy randi még semmi, majd ha túl lesztek pl. pár randin és azok után is érdeklődő, meg is jegyzi amit mondasz neki, tiszteletben tartja bármilyen döntésed, véleményed is olyan esetben esetleg nemcsak kúrni akar. Ez így kevés. Az nem érthető, hogy miért is tartasz attól, hogy csak szexet akar. Ha te okos vagy akkor nem hagyod magad kihasználni oly könnyen úgyhogy teljesen mindegy mi is motiválja, nemde?
ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Eddig így.bánt velem, már kb két hónapja ismerem, és mindig a kedvemért kereste, stb. Csak eddig én nem voltam nyitott rá, efyéb eü okokból. Most kezdtem viszonozni az érdeklődését. Nos, meglátjuk. Amúgy igen, nem vagyok nagy ész, ami a férfiakkal való bánásmódot illeti, félek attól, hogy rossz hírem lesz, ha a nagy társaságban valamit elhamarkodom. Más ez, mint a Tündér. Örülök nagyon, hogy van ez az élő szociális kör, nem volt könnyű ratalálnom, okosan akarom intézni a dolgaimat.
ápr. 18. 18:57
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha az arcodat bámulja akkor szerelmes . 😅 Na nem bocsi… nyalókàt akar tőled.
ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha meg randira hívott, akkor miért kérdés a tekintete ? Ha randira hívott, valszeg külsőre tetszel neki. A többi meg majd kiderül…
ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Előbb kérdeztem, S csak este hívott randira, miután kiírtam a kérdést.
ápr. 18. 21:22
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
Jól tudsz térdelni és nyelni? Szükség lesz rá. :D
ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!