Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz minden második pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz minden második pasi kb. ufónak, amikor kiderül hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Oké értem én nem egy szokványos dolog, hogy egy fiatal nő 28 éves korában még mindig szűz...

De könyörgöm így alakult tényleg ez a legfontosabb?

Kezd elmenni a kedvem az egész párkeresés témától, mert az 1.-2. mondatnál mindenki ezt próbálja kideríteni... Utána meg én vagyok a fura...

Francnak se hiányzik, hogy állandóan megalázzák...


ápr. 18. 22:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

30

Miért lenne már társadalmi elvárás? Te vagy az áldozat, mert van dögivel pasi? 😂

ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

31) Gratulálok, szöveg értés 1-es!

A "van dögivel pasi" ...

Elolvastad egyáltalán mit írtam, vagy csak 2 szót? Segítek, 99.99999% képtelen vagy inkább csak nem is akar normálisan ismerkedni, illetve elnyerni a bízalmam!

ápr. 19. 20:46
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, de nagy kamu.
ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
37%

32

Vagy veled van a probléma. Ezt nem fogjuk soha megtudni

ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
majd akire azt hiszed hogy jo na az fog jol szetdugni aztan ott hagy..
ápr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Kb., így is egy átlagember a másik nem képviselői felének jön be, ez nem rossz arány, ha minden második férfi küld el emiatt. Nekem amúgy bejön nagyon, ha egy nő szűz.
ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Én meg kimondottan szűz nőt szeretnék és engem meg emiatt néznek ufónak. Komolyan gondolom, hosszú távra tervezek és én is szűz vagyok még. Úgyhogy szerintem semmi "rossz" nincs ebben, de mégem találok olyat, akivel passzolnánk ez ügyben is.

27/F

ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol egy szintén szűzzel? Ő biztosan örülne a szüzességednek és nem negatívan állna hozzád emiatt.
ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat, de szerintem természetes hogy egy idő után szóba kerülnek a párkapcsolatok, vagy ezeknek a hiánya ha komolyan ismerkedsz valakivel, és ebből már azért sejthető hogy mi a helyzet ezen a téren. (Egy szintén szűz nő)
ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Eddig mégis mi a f...t csináltál??
máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!