Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolati piac vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolati piac vagy az ingatlan(és albérlet) piac rosszabb 2024 -ben?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Az ingatlanpiac rosszabb
A párkapcsolati piac rosszabb
Mindkettő ugyanolyan rossz.
Kérdező! Ideje lenne pszichológushoz menned és akkor lenne saját lakásod meg nőd is.
37 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy a pszichológushoz járás és az önfejlesztés csak barátnőt hozna, de lakást nem?
ápr. 19. 20:34
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem azért kellene pszichológushoz járni, hogy legyen barátnő, lakás hanem azért, hogy jobban érezd magad, fejlődj olyan szintre, hogy "szerezz" magadnak barátnőt, lakást.
ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha elköltöd a lóvét pszichológusra, akkor neki lesz lakása nem neked. De az ingatlanpiac hogy jön ide?
ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Régen rosszul voltam.

Pszichológushoz mentem, és másnapra egy hatalmas száz négyzetméteres saját ingatlanban ébredtem fel.

ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

mindkettő! :)

Amúgy viccen kívül épp néztem egy előadást, ahol pont ez volt a téma, hogyha szarul vagy alapvetően, mert mondjuk rossz a munkád, párkapcsolatod, mibe fektesd a pénzt. Pszichológusba, vagy mondjuk egy képzésbe, ami segítségével állást tudsz változtatni, ezáltal jobban keresel stb. A válasz az volt, hogy mindig a pszichológusba mert ez a kifizetődőbb hosszútávon. Lehet hogy a másik állás rövidtávon több nyereséggel jár, de egy egyéni terápia olyan mélyreható változásokat hozhat az egyén életében aminek segítségével az élete minden területét jobban tudja menedzselni. Tehát jobb karrierdöntéseket hoz, jobb lesz a pártalálásban stb. Nem reklámozok, ezt csak érdekességként osztottam meg :)

Egyébként ezt személyesen is átéltem a terápia hatására lett nyitottabb, rugalmasabb a gondolkodásom és ezáltal vettem észre olyan lehetőségeket munka terén, amikre amúgy lehet nem is gondoltam volna. A depresszióra jellemző a beszűkült fókusz.

ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Az ingatlanpiac egyértelműen megdöglött. A párkapcsolatiról nem tudok nagyon nyilatkozni, mert melegként van párom. A meleg társkeresés szintén döglött, de az a melegek agyi bajaiból származik. Bár látom itt, hogy heteró agyi bajok is bőven léteznek... De szerintem nem tudok így jól nyilatkozni.
ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%

#6


Heteróként értem mit mondasz. Viszont az agyi bajos melegek még mindig polírozzák a bohócot ha éppen kell. Míg mi agyibajos nőkkel nem tudunk semmit sem kezdeni. Tehát melegként sem könnyű értelmes párt találni (erről más meleg haverok beszéltek) de mégis könnyű találni olyat aki ha másra nem is de egy kis homokozásra megteszi (ezen az oldalon is sok kukimutogatós volt). Míg mi heterók (többsége) komolytalanra se bírunk senkit sem találni. Tehát ha valaki azt mondja "ejj, nem érdekel nem válogatok többet. Jó lesz a fogatlan százkilós öregasszony is" akkor se lesz garantálva semmi.


De itt igazából mindkét esetben egy általános pauperizálódás figyelhető meg nemzetközi szinten is.

ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

A "párkapcsolati piac" kifejezés rendszeres használata incel jellegzetesség, innentől komolyan vehetetlen.


Tehát, csak az ingatlanpiac jöhet szóba, ami köztudottan rottyon van.

ápr. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Kozos okra vezetheto vissza, a kapitalizmusra. A kapitalizmust kell kicsinalni, es sok gond megoldodik.....



39F incel

ápr. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Viszgàltasd meg a fejed 😅
ápr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!