Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen a szerelemben? N

Figyelt kérdés
Mindig olyan fiúk/férfiak tetszettek meg, akik már foglaltak. Folyton csak csalódok emiatt. Amint megtetszik valaki, kiderül róla, hogy foglalt. Közülük néhányuknak tetszettem/tetszem én is, de nemár...hát foglaltak. Nem akarok szerető lenni. A családom nem hagy békén, hogy már feleségnek és családanyának kéne lennem, ehelyett válogatok, mert nem jó az, aki jön. Randiztam olyanokkal, akik nem jöttek be, de csak azért, hogy ne mondja senki, hogy meg se próbálom. De, megpróbáltam, adtam már esélyt másoknak, de egyik se érdekelt. Viszont amint megtetszik valaki, később megtudom, hogy rittig foglalt. Ami a legjobb, az az, hogy ha én is megtetszek egy ilyen személynek. Főleg, ha már kisgyereke is van. Ilyenkor olyan furán érzem magam. Már tudom hogyan lesz valakiből szerető. Olyanba szeret bele, aki foglalt, és nem tud róla lemondani. Én azonban nem akarok szerető lenni.

ápr. 19. 23:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Ez azért van, mert van egy hátterük.-Nem anyagi, hanem tőrődve van velük, oda van figyelve rájuk, ki van belőlük hozva a legjobb. De arra nem gondolsz, hogy egykor ők is olyanok voltak, akik jelenleg neked nem kellenek.Csak valamikor valaki észrevette őket és meglátta bennük azt a pluszt, amit jelenleg te a külsőség miatt nem látsz, mert csak a külsőségre összpontosítasz. A szellemi dolgokról nem beszélek, mert még az is pluszban hozzárakódik, főleg ha ilyet még generációsan is örököltél átok formájában.
ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves nő vagy?
ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%

#1

Ha ez így lenne, akkor mindig mindenki csak olyannal jönne össze, aki már foglalt. De az első emberek, akiknek össze kellett jönniük, hogy a többi ember megszülethessen, akkor hogyan jöttek össze?

Ráadásul ez azt feltételezi, hogy csak azok lehetnek jó fizikai és/vagy mentális formában, akik kapcsolatban vannak, ami azt jelentené, hogy nincsenek toxikus kapcsolatok, csak szipi-szuper sziruposak, amiről meg tudjuk, hogy nem igaz. Egy csomóan vannak rottyon kapcsolat ide vagy oda és egy rakás ember köszöni szépen, de jól érzi magát szingliként.

Sokkal valószínűbb az a lehetőség, hogy a kérdező olyan korban van, ahol a legtöbben már foglaltak, ezért alapból nehezített pálya, az amúgy sem könnyű társkeresés. Kevésbé valószínűbb forgatókönyv, hogy kötődési problémái vannak és tudat alatt mindig olyan férfit választ, aki már foglalt, így tudja, hogy nem lehet jövője a dolognak.

Amúgy fogalmam sincs mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel... talán növelni kéne valahogy a merítést, hátha egyszer mégis összefutsz valakivel, aki pont abban az egy hónapban szingli, amikor találkoztok.

ápr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
65%

Erről szövegelnek itt, van már pasas, arra hajt a legtöbb nő. A többiek meg felejtősek.

Mindezt olyan nők, akik erősen középkategória se.

És nem csak külsőleg, fontos a személyiség is.

ápr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom még csak tini vagy és szárnyaid próbálgatod, ezért adok pár jó tanácsot:


Aki nem tetszik, be eröltesd. Ha hiányzik alapból a szimpátia, később se lesz jobb. Alap vonzalomnak lenni kell, ha undorodsz valakitől nem lesz!


Ne táplálj olyan férfi után érzelmeket, akit nem is ismersz. Ha valaki megtetszik, beszélgessetek, ha van valakije, röviden zárd le! Ne ringasd magad szerelembe kizárólag külső alapján, mert nagyon sok fájdalomban lesz részed!

ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%
Mert irreális igényeket támasztasz. A saját szinteden lévő férfiak miért nem jók neked?
ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Szintén zenész 😔 Szerintem is az lehet, amit #3 ír. Az abban a korban vanhoz nem is kell túl idősnek lenni. A jókat hamar elkapkodják, hiánycikkek, nagy a kereslet rájuk, senki nem szívesen vesződik a nem vonzó, mindenre alkalmatlan pasikkal, akikből nagyon sok van.
ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
46%

Kereslet-kínálat törvénye kérdező

A jobb palikra elég nagy a kereslet ezért hamar elkelnek, amint jobb formában látják őket viszik.

Te meg legfeljebb csak átlagos vagy, és a legjobbakra fáj a fogad

Így jártál. Nem mindenkinek kell megházasodni meg gyereket csinálni, inkább maradj egyedül

ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Hány éves vagy?
ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%
Mert csak a legjobb pasik tetszenek neked. Ők meg gyorsan elkelnek.
ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!